Impregnace Zlín podlahy

Konzervace podlah. Voskování a čištění průmyslových podlah, dlažby a linolea

V našem…

V našem železářství už podlaha nebyla v nejlepším stavu, a tak jsme si řekli, že si ji necháme do někoho vyčistit. A tak jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by měl pozitivní ohlas. Nikdo z našich známých totiž o nikom nevěděl. A na internetu jsme našli úklidovou firmu, která měla vynikající reference.  Firma Impregnace Zlín podlahy má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A byli jsme s nimi opravdu moc spokojení. Odvedli vynikající práci a podlaha vypadá opravdu o moc lépe. Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěl více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

 

Vosk…

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože jsme s nimi byli tak moc spokojeni, rozhodli jsme, že je podpoříme touto recenzí. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Používají opravdu drahou čisticí domestiku a kvalitní přístroje.

 

A člověk…

A člověk nemůže očekávat, že něco takového bude úplně levné. Takže je jasné, že se to promítne i do ceny. A člověk musí do toho započítat i práci jejich zaměstnanců. A když to všechno sečtete, tak to tak holt vychází. Zase ta cena ale není tak vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, kdo to potřebuje. Z hlediska poměru cena výkon je to jedna z nejlepších firem, se kterou jsem se kdy setkal. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u A SERVIS LIPKA. My se už na nikoho jiného nikdy obracet nebudeme. Navíc nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě v budoucnu využijeme. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo uplatní i v zahraničí, tak je to pro mě důkaz, že jsou opravdu dobří. Je to pro mě záruka kvality. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, zde jste na správném místě. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *