Čištění koberců

Z koberce vám odstraníme nečistoty, zápach i alergeny, tepování sedaček Praha

 

Koberec bez skvrn

Strojové čištění koberců

Dlouhodobá stabilní úspěšnost čištění koberců společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců vyplývá z velmi efektivní a kvalitní úklidové činnosti nejen na našem trhu služeb, ale také na  náročných trzích našich sousedů v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Za naši úspěšnost vděčíme především našemu úžasnému personálu. Všichni jsou to odborníci, a charakterizuje je pečlivost, poctivost a vytrvalost. Navíc můžeme potvrdit, že jsou to všichni samí sympaťáci. Takže je radost s nimi pracovat. A je pravda, že poslední zmíněnou vlastnost vycítí také naši klienti. Protože nám po zákrocích pak často píšou, že děkují za skvěle odvedenou práci a milé a příjemné chování pracovníků.

Dále nám záleží na tom, abychom vždy „upgradovali“ náš strojový park. Chceme zákazníkům nabízet jen perfektní výsledek (tedy na jedničku) a ne jen dostačující (tedy dle známkování ve škole na čtyřku). Proto je potřeba používat jen osvědčené značky, které vyrábí účinné stroje. Používáme také ty nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

V oblasti…

Hloubkové čištění kobercůJak na čistý koberecV oblasti čištění koberců nabízíme několik možností, jak využít naše služby. Buď si nás můžete pozvat na generální úklid, nebo na vyčištění nějaké skvrn/y, případně na oživení vzhledu koberce (ten se provzdušní, načechrá a působí okamžitě po zákroku jako nedávno pořízený) a v neposlední řadě si nás můžete pozvat na odstranění zápachu koberce.

To jsme prováděli například u koberce jedné diskotéky. Zápach koberce tam vznikl z toho, že lidé tancují, potí se a to celé koberec absorbuje a zápach jde pak samozřejmě cítit. Vysvětlíme vám zjednodušeně, jak probíhá naše čištění koberců. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, zmíněný zápach a nebezpečné mikroorganismy.

 

Tato…

Jak vyčistit koberecČím vyčistit koberecTato metoda je účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a pracuje tak až v hloubce vláken. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Je to tedy kombinace služeb, ze které si můžete zvolit jednotlivé části, nebo si nás pozvat na kompletní vyčištění koberce. Ten vám vyčistíme jak doma, tak ve firmách a termín zákroku s vámi sjednáme tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Tedy v případě firem, aby zákrok například nezasáhl do provozní doby nebo v domácnostech – abychom přišli v čase, kdy se vracíte domů z práce. Protože vaše spokojenost je naší prioritou. A znáte to krásné rčení, co se traduje? Pokud se vám naše služby líbily, řekněte to druhým, pokud jste však měli s něčím problém, řekněte to nám a my to napravíme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *