Čištění koberců Ostrava

Z koberce lze vyčistit i kakao. A to pomocí strojové metody

Bydlím s kamarádkou a jednou jsme se při koukaní na film dostaly chuť na kakao. Tak jsme ho šly připravit. Chutnalo výborně, takže o to víc nás štvalo, když jsme ho vylily na zem. A na koberec podotýkám. Takže to znamenalo dvojnásobné problémy. Snažily jsme se to rychle vyčistit, ale bylo nám to poměrně k ničemu, měla jsem pocit, že to jen čím dál tím víc matláme po koberci.  Tak jsme si s kamarádkou sedly k počítači a projížděly na internetu všechny možné firmy, které čištění koberců nabízejí.

Četly jsme o všech možných druzích čištění koberců, od suchého práškového čištění a extrakční metody až po strojové kotoučové čištění. A nakonec jsme vybraly strojové čištění od úklidové firmy Čištění koberců Ostrava. Byla na ně samá pozitivní recenze, takže jsme se vůbec nebály, že by to měla být vyhozená investice A taky nebyla. Strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo.

Vážně…

Vážně vypadal skoro jako nový. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, tak když někomu ze zákazníků zase něco spadne, nebo třeba i nás, tak to není takový problém dostat z koberce dolů. Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Ani byste nepoznali, kde byl koberce čištěný, a to bez přehánění. Odvedli skutečně vynikající práci a nemyslím si, že jsme mohly narazit na někoho lepšího.

Odvedli opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli velice opatrní. Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu.

Takže…

Takže vám pak ani není líto investovat těch peněz a ve výsledku to není ani taková pálka, protože koberce vydrž čistě opravdu dlouho. Dokonce i u mě doma, a to mám kočku. Takže pokud hledáte někoho na čištění koberců, tak u této firmy jste na té správně adrese. Své služby nabízí po celém území České republiky, takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku odmítli, i kdybyste byli z nějaké menší vesnice a nebyli zrovna z nějakého většího města. Dojedou kamkoli, kam potřebujete.

Samozřejmě své služby nenabízí jen domácnostem. Ale i větším podnikům, nic pro ně není překážkou. Takže ať potřebujete vyčistit koberec kdekoli a od čehokoli, tak u A SERVIS LIPKA, s.r.o. jste na té správné adrese. Pro více informací vám doporučuji, abyste se podívali na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *