Výškové práce Praha

Když nedostupná okna nemůžete umýt sami, s mytím ve výškách pomůžou Výškové práce Praha

Práce ve výškách PrahaNež jsme si nechávali vyměnit okna v bytě, měli jsme obyčejná okna, která se dala bez problémů otevírat. Po rekonstrukci bytu jsme doplatili na svou hloupost. Chtěla jsem, abychom měli něco zajímavého, moderního, netradičního, a tak máme okna, z nichž jen některá je možné otevírat, ostatní jsou pevně zasazena. Mytí oken Praha.

Vůbec jsem tenkrát nepřemýšlela nad tím, jak budeme okna umývat, viděla jsem jen to, jak vypadají. Na mou obranu, byla jsem v té době těhotná a ovládal mě můj šílený těhotenský mozek. K tomu všemu k nám po porodu začala ještě častěji chodit tchýně, neustále jen pátrala po něčem, co nestíhám a co není v pořádku. Velice jí bavily přednášky o tom, jak ona si kdysi v mnohem horších podmínkách dokázala se vším poradit, zatímco já se nejsem schopná pořádně postarat o dítě a současně i o domácnost.

Mytí oken pomocí horolezcůMytí a čištění logMytí zimních zahrad PrahaMytí světelných reklam

Čekala jsem…

Čištění solárních panelůČekala jsem, kdy se záminkou pro další kritiku stanou okna, a opravdu to netrvalo dlouho a bylo to tady. Tentokrát jsem ale v duchu s tchýní souhlasila, stav oken mi také nevyhovoval. Ale neměla jsem představu, jak bych je dokázala umýt zevnitř bytu, chtělo to mytí zvenčí, jenomže s bytem ve třetím patře to nejde.

Nakonec nás napadlo, že to zadáme firmě, která nabízí výškové mytí oken, proto jsme si domů pozvali mycí četu z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha. Okna zvenku pěkně umyli z montážní plošiny. Bylo to pro ně tak jednoduché a nás to sužovalo kolik měsíců! Navíc jimi umytá okna vypadala perfektně, krásně se leskla, to jsem já nikdy nezvládla, vždycky mi na oknech zůstaly nevzhledné mapy kapek vody.

Když k nám přišla příště tchýně na návštěvu, bylo na ní vidět, jak ji čistá a lesknoucí se okna rozladila. Dokonce ji to vyvedlo z konceptu natolik, že ten den už nám nezkritizovala jedinou věc!

 

 

 

Mytí prosklených balkonůMytí a čištění billboardůmytí a leštění oken suchou metodou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *