naše firma myje okna i výlohy

Kdyby bylo nějaké mistrovství v mytí oken, věřím, že ho vyhraje A SERVIS LIPKA

Postavili jsme si dům, který není z mnoha hledisek ideální, a je proto dost náročný na údržbu. Tak to dopadá, když nemyslíte na funkčnost, ale dáte především na vizuální stránku, počítejte s tím, že později narazíte na mnoho problémů. My jsme si s manželem představovali, jak krásné bude mít co nejslunnější byt. Proto jsme okna a skla „vecpali“ skoro kamkoli to šlo – máme prosklenou zimní zahradu, prosklenou lodžii, střešní okna a tak dále. Nepříjemné bylo zjištění, že tato okna nedokážeme umýt. Minimálně na vnějších stranách to nešlo. mytí oken Ostrava

Mytí špaletových oken Mytí oken ve výšce Čištění oken

Dlouho jsme řešili, co s tím…

Dlouho jsme řešili, co s tím. Věděli jsme, že pokud bychom skla neumývali, nebudou mít za chvíli tu funkci, kvůli které jsme si je pořídili. Skrze špinavá a zaprášená skla by moc slunečního svitu do bytu neprocházelo. Bylo nezbytné vymyslet, jak tomu zabránit. Jelikož jsme dospěli k tomu názoru, že vlastními silami už nic nezmůžeme, začali jsme se rozhlížet po firmách, které by nás dokázaly nejen adekvátně zastoupit, ale zvládnout mytí oken mnohem lépe. Nikdy jsem nebyla žádný přeborník, co se čistoty v domácnosti týče. Ale vždycky jsem věděla, jak by to mělo ideálně vypadat, jen jsem toho ideálu příliš nedosahovala.

střešní okna Šetrné k oknům Myti oken

Když jsem ale uviděla práci firmy…

Když jsem ale uviděla práci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou odvedla na našich oknech, a to dokonce ve výšce, bylo mi jasné, že tady bylo ideálu dosaženo. Dlouho jsem obdivovala výsledek jejich snažení. A potom jsem se zamyslela, čím to vlastně může být. Bylo neuvěřitelné, že něčeho takového dosáhli v takových hrozných podmínkách. Nebo přinejmenším pro mě se zdály jako hrozné, já bych se v takové výšce nedokázala ani pohnout, natož, abych zvládala překonávat světové rekordy v čistotě oken. Nepřeháním, krásnější skla jsem asi neviděla! Tuto firmu mytí oken Ostrava můžu jedine doporučit.

lesk výloh beze šmouh lesklá skla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *