Kdo umí, ten umí. A já vždycky jen žasnu.

Jestli jste už někdy řešili nebo stále řešíte, jak efektivně využít čas a zbavit se nepříjemných povinností, týkajících se mytí oken nebo výloh, mám pro vás doporučení. Dlouho jsme si totiž myslela, že zvládnu vše sama. Jsem fotografka a mám ateliér v krásné přírodě. Pronajímám si přízemí rodinného domu, které je ze zadní strany nádherně osvětlené velkými francouzskými okny. Kromě svých služeb, poskytovaných zákazníkům, jsem se však musela sama starat o to, aby byl ateliér neustále čistý a udržovaný, jelikož se u mě dveře netrhly. Když jsem začala mít problém se zády, rázem byly pro mě dříve běžné činnosti zcela nadlidským úkolem. Největší problém jsem měla s těmi francouzskými okny. Záda mě trápila již více než rok a spíše se to zhoršovalo. Byla jsem stále více a více neschopná něco udělat. Až to došlo do takového stavu, že jsem chvíli zůstala na vozíčku.

Tehdy…

Tehdy jsem se musela rozmyslet, co budu dělat dál. Ateliérové fotografie jsem relativně zvládala, jenže nevěděla jsem, jak se mám postarat o ta obrovská okna, na která nedosáhnu. Až mi moje klientka jednou poradila. To bylo to nejlepší, co pro mě mohla v tu chvíli udělat. A navíc mi poradila skutečně dobře. Vykládala mi o profesionálech Čištění fasád Hradec Králové. Pozvala si ji k sobě na zkoušku a byla s ní moc spokojená. Když jsem zjistila, že firma přijímá i zakázky menšího rozsahu, měla jsem jasno, kam zavolám, jakmile dorazím domů. S firmou jsem se snadno domluvila. Slečna na telefonu byla velice ochotná a domluvila se mnou během chvilky všechno potřebné.

A…

A přesně podle této domluvy byl ke mně A SERVIS vyslán. Pánové se do své práce ihned pustili a počínali si velice dobře. Pečlivě myli skla i rámy. Byli velice důkladní a dokud nebyli se svým výkonem zcela spokojení, tak se nepouštěli do leštění. Zcela čistá okna pak leštili pouze nasucho a jen se suchým bavlněným hadrem. Kupodivu to mělo úžasné účinky. Neviděla jsem jedinou šmouhu. Své klientce jsem později za skvělý tip poděkovala. Velmi mi to usnadnilo život. A teď, i když už zase normálně chodím a mýt okna bych zvládla, už se do toho nehrnu. Přeci jenom, kdo umí, ten umí. Mám na to skvělé pracanty.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *