voskování linolea

Každý problém má řešení. A se špinavou podlahou vám pomůže kotoučový stroj. Voskování linolea

Pracuji jako vedoucí prodejny s kuchyňskými potřebami, takže mám nejvíce věcí na starost. A už nějakou dobu jsme si s ostatními kolegy říkali, že naše podlaha už vypadá opravdu blbě. Sice jsme ji pravidelně vytírali, ale asi to nebylo dost na to, aby ta podlaha vypadala dobře. Ale nechat jsme to tak taky nechtěli, nevypadalo to prostě dobře. Takže jsem si řekl, že bude nejlepší na to najmout úklidovou firmu. A jak jsem řekl, protože mám vždy nejvíce věcí na starost, tak i toto jsem zařizoval. A vůbec jsem nevěděl, na koho se obrátit. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po úklidových firmách, které by mi zajistily kvalitní vyčištění podlah. A narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval. voskování linolea

čím vyčistit podlahučištění dřevěných podlahco dělat s podlahami

Řekl jsem jim své požadavky…voskování linolea

Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, na kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za šest dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Bylo na nich i vidět, že…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout. Proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuji. A hlavně pro nás je teď mnohem jednodušší podlahu udržovat čistou. Byli jsme tak spokojení, že jsme začali využívat i jejich další služby. A nedáme na ně dopustit. Takže pokud potřebujete čištění podlah nebo voskování linolea nebo něco jiného z úklidových služeb, tak vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *