jak čistit podlahu

Každá podlaha může být v perfektním stavu. A to díky nátěru LSG

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale jak čistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně, takže by to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Ale nezoufejte, jsou mnohem účinnější metody, například strojové čištění, kterou nabízí A SERVIS LIPKA.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My potřebovali vyčistit podlahu v naší sýrárně, která už skutečně nevypadala ani trochu reprezentativně.  A tak jsme se rozhodli si ji nechat kvalitně vyčistit.

Tak…

Tak nějak nám bylo jasné, že my to rozhodně nezvládneme, ani jsme na to neměli potřebné prostředky. A tak jsme se obrátili na tuto firmu. A ti se o vše postarali. A potom dali na podlahu vosk, díky kterému se nám podlaha bude velmi dobře udržovat čistá. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a to i za dobrou cenu. Nejsou nejlevnější, ani nejdražší. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *