Čištění zateplené fasády Ostrava

Jejich postupy byli revoluční

Čištění fasád je poměrně složitý úkol, a proto nabízí její odstraňování. Díky bohu. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. A vlastním palačinkárnu a naše fasáda už vypadala opravdu špatně. Byli na ní takové ty divné mapy a dokonce i plíseň. A museli jsme se o to postarat, naštěstí mi moji zaměstnanci pomohli. Tak jsme se pustili do čištění. Ale bylo to naprosto k ničemu, věřte mi. Ta špína a ta plíseň a vůbec všechno, co tam bylo, nešlo dolů. Vůbec. Ani když jsme na to použili speciální čisticí prostředky. Takže bylo potřeba vymyslet jiné řešení. A s tím nám pomohla právě Čištění zateplené fasády Ostrava. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude. A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Pro více informací o službách této firmy se podívejte na jejich webové stránky. A realizuje je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *