Jak odstranit plíseň Praha 1

Jak zlikvidovat plíseň a už ji do domu nikdy nevpustit?

Když se nám začala vytvářet plíseň v místnosti, nadhodil jsem v práci před kolegy otázku, jak plíseň z bytu odstranit. Zjistil jsem, že každý s tím má zkušenosti a každý k tomu přistupuje jinak a má své metody – jak odstranit plíseň.

Kvalitní odstranění plísní Praha 3Někteří odstraňují přímo samotnou plíseň a používají k tomu speciální prostředky. Jiní zase zkoušejí odstranit příčinu vzniku, ale nebývají v tom moc úspěšní. Hlavně proto, že bez pomoci odborníka nejsou schopni příčinu správně odhalit. Potom tam bylo pár jedinců, kteří používali přírodní prostředky, většinou ocet, citron, sodu a podobně. Výsledek byl ale každopádně u všech stejný, plísní se nadlouho zbavit nedokázali.

Nechtěl jsem se přidat k neúspěšným experimentátorům, a tak jsem se rovnou poptal odborníků z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., jak odstranit plíseň a co by se s tím dalo dělat. Vyslali k nám svoje experty, ti si prohlédli byt a informovali nás, že problém je ve vysokém procentu vlhkosti, která je způsobena kondenzací vodních par. Nejprve nám doporučili začít používat digestoř a intenzivně větrat. Potom se pustili do likvidace plísně.

 

 

Vzali to hodně zevrubně,

 

nanesli na plíseň chemii, kartáči ji začali stírat a dávali si záležet, aby nevynechali žádné napadené místo. Stejně tak pečlivě později stěnu vydezinfikovali. Aby se plíseň dále nešířila, je nutné odstranit po místnosti volně rozšířené plísňové spory, proto technici vysáli stěny, podlahy i předměty vysavačem a vodorovné plochy ještě vytřeli dezinfekcí.

Jak odstranit plíseňTeď už jen zbývalo podniknout něco, aby se plísně nevracely, museli jsme zajistit, že stěna zůstane suchá. Na to A SERVIS používá LSG nátěr. Vytváří na povrchu stěny neviditelnou vrstvu, která nepropouští vlhkost. A musím se pochlubit, funguje to perfektně, stěny jsou naprosto suché a plísně jsou u nás bez šance.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *