Čištění Praha, fasády

Jak účinně čistit stěny od špíny a černé plísně? Čištění fasád a proti plísňové nátěry Praha

Vždycky…

Vždycky jsem chtěla být svým pánem, takže pracuji jako finanční poradkyně a kancelář mám u sebe doma. A před nějakou dobou jsem si všimla, že fasáda mého domu už není, co bývala. A naznala jsem, že by se hodilo ji vyčistit a zrenovovat, aby to neodrazovalo nové klienty. Ale věděla jsem, že to sama nezvládnu, protože nejenom že byla špinavá, ale na pár místech byla i plíseň. A tak jsem se rozhodla, že si na to najmu nějakou firmu. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, tak jsem se musela podívat na internetu. A naštěstí jsem tam našla firmu, kterou všichni hodně vychvalovali. Jedná se o firmu Čištění Praha, fasády. Ta nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Jejich….

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu je možné zajistit, že vaše problémy s plísněmi mohou zmizet jednou pro vždy. Plíseň totiž vzniká velmi snadno. Většina lidí nikdy ani neví, jak je možné, že se jim plíseň udělala. Jenže ono stačí opravdu málo. A velkým problémem je i to, že si dnes prakticky každý nechává zateplit svůj dům. Včetně mě. A tím si tak vždy zaděláváte problémy s plísněmi, i když se o tom moc nemluví.

 

Dnes…

Dnes prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů. Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. S touto firmou jsem byla opravdu moc spokojená a musím jim všem doporučit. Zaměstnanci jsou moc milí a komunikace s nimi byla bez jediného problémy. Firma své služby navíc realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *