Jak máme odstranit graffiti

Jak se bránit opakovaným zlomyslnostem sprejerů? Ochranným nátěrem!

Odstranění graffiti z přírodního kameneZdědila jsem bytový dům po prarodičích. Nikdy jsem nebyla zvyklá starat se o něco tak náročného. Bylo pro mě velice těžké zvládnout všechno papírování a další praktické věci kolem. Musela jsem se obklopit lidmi, kteří mi podali pomocnou ruku, a jen tak jsem to všechno zvládla. Nejsem moc prakticky založený člověk, takže mi jakýkoli nově vzniklý problém dost komplikuje život. Odstraňování graffiti Praha.

Obtížné pro mě bylo také to, když jsem musela řešit množící se stížnosti nájemníků ohledně graffiti, které už jistou dobu hyzdily budovu a se kterými jsem stále nic nepodnikla. Jsem totiž technický analfabet, netušila jsem, jak by se dalo graffiti odstranit. Stížnosti nájemníků jsem ale musela vzít v potaz. Nechala jsem si doporučit firmu, která by mi mohla v této situaci pomoct a dále už jsem jednala s ní.

 

 

 

 

Čím se zbavit graffitiOdstranění graffiti z cihelOdstranění graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchů

Byla mi doporučena firma…

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Byla mi doporučena firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Potěšilo mě, že se zaměstnanci firmy přizpůsobili mým nulovým technickým znalostem a vše mi vysvětlovali tak. Abych opravdu věděla, o čem je řeč. Jednali se mnou velice pěkně, což hodnotím. U jiných firem je často znatelné, že si pracovníci nepřejí nic jiného, než vyhnout se kontaktu s „hloupým“ zákazníkem a dělat si všechno po svém. Tady se ale naštěstí nic takového nestalo.

Domluvila jsem se s firmou, odstraňování graffiti Praha, na odstranění graffiti a následném nanesení antigraffitové ochrany, která mě do budoucna ušetří podobných starostí.

I přes počáteční náklady na ochranný nátěr musím říct, že jsem v konečném výsledku ušetřila. Sprejeři navštívili náš dům ještě mnohokrát a při představě, že nechávám každou jednotlivou malbu opět složitě odstraňovat, asi bych se nedoplatila. Takhle jen zavolám A SERVIS, ten se během pár dnů o všechno postará a obnoví ochranný nátěr, všechen tento servis je zdarma.

 

 

 

 

 

 

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiNa koho se obrátit s odstraněním graffitiKdo nám pomůže se zbavit graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *