Jak odstranit plíseň Praha 7

Jak odstranit plísně vám poradí profesionálové z „Odstranění, likvidace plísní Praha“

Dezinfekční odstranění plísně BrnoA bylo to zase tady. Ochladilo se, museli jsme začít topit, ale i tak to nebylo dost, konstrukce v okolí okna se ochladily, nasály vlhkost a už se rozjela plíseň. Takhle jsme to měli každý rok. A nikdy jsme nevěděli co s tím. Nanášeli jsme různé postřiky, větrali míň, potom zase víc, topili jsme o sto šest a pak zase normálně… Plísně se tím nenechávaly nijak ovlivnit, provokativně zůstávaly na svých místech. Stále jsme nevěděli, jak odstranit plíseň.

Zbavili jsme se jich nakonec až díky neuvěřitelné náhodě. Objednali jsme si totiž u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberce. Pracovníci firmy to zvládli perfektně, byli jsme moc spokojení. Před jejich odchodech jsme si s nimi ještě chvíli povídali, když si jeden z nich všiml naší zamořené stěny. Řekl mi, že tento stav bychom měli řešit a doporučil nám vyzkoušet LSG protiplísňový nátěr od jejich firmy. Neměl jsem ani tušení, že se tato firma zabývá i likvidací plísní. A protože jsem věděl, že, co se týče koberců, odvádějí skvělou práci, chtěl jsem to s nimi zkusit i v případě plísní.

Neměl jsem žádnou záruku…

Neměl jsem žádnou záruku, že nátěr bude fungovat, ale věděl jsem, že firma zaměstnává spolehlivé pracovníky a že se snaží o co nejlepší výsledek. Proto jsem do A SERVISU zavolal a domluvil dva termíny, ve kterých proběhne nejprve odstraňování plísní a poté nanášení nátěru.Profesionální odstranění plísně Brno Královo Pole

Plísně se musely odstranit mechanicky. Používali na to kartáče, kterými pečlivě odstraňovali každičký kousíček plísně nebo jejího zárodku. Na očištěnou plochu nanesli dezinfekci, která neobsahovala chlór, takže se dalo v místnosti dýchat. V druhém dni nanášeli nátěr, s tím už nebyl žádný problém, šlo to velice dobře.

Nátěr zamezuje vznikání vlhka, a proto se od té doby u nás plísně nevyskytují. LSG nátěr určitě doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *