Mytí dlažby Brno

Jak čistit podlahy a dlažby po malování?

Pokud hledáte perfektní způsob čištění podlah a zároveň očekáváte vysokou kvalitu, měli byste se obrátit na úklidovou a čistící firmu A SERVIS. Nemám vůbec ve zvyku „vytrubovat“ své zkušenosti a zážitky jakkoliv do světa. Ale pomoc těchto profesionálů zkrátka nelze nechat bez odezvy! Měl jsem doma právě po velkém malování a byt vypadal, prostě jako po malování. O okna jsme se podělili s kamarádkou, ale podlahy – ty mě doslova děsily. Dřevo a barva na stěny, to je vražedná kombinace. Usilovně jsem přemýšlel co s tím, neboť úklid takového rozsahu skutečně nemusím. Nakonec jsem skončil na internetu s toužebnou představou, že mě nějaká odborná firma vysvobodí. Navíc, ačkoliv úklidům příliš neholduji, mám pověst člověka s vysokými nároky.

To byl také důvod, proč jsem chtěl najít pouze spolehlivé a zkušené profesionály, kteří nezklamou! Na webu jsem se především orientoval dle odkazů a rad klientů, různých diskuzí, recenzí a postřehů. Vzápětí jsem tak narazil na renovátory a čističe Mytí dlažby Brno, která dominovala dlouhým seznamem pozitivních ohlasů a poděkování nejen od soukromých osob, ale i firem, institucí nebo obchodních společností. Vzápětí jsem zjistil – že se tato firma – kromě čištění podlah, rovněž úspěšně věnuje čištění a leštění oken, výloh a dokonce i proskleným fasádám. Nabízí podobné práce i ve výškách, účinně odstraňuje graffiti a plísně ze zdí a fasád, ošetřuje koberce a čalouněný nábytek, a rovněž je velice žádán její denní úklidový servis – ať už v domácnostech, nebo ve firmách, zdravotních a sociálních zařízeních, nebo třeba ve velkých obchodních centrech. Tyto, tolik potřebné služby úspěšně realizuje nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Německu a Rakousku!

To…

To byly pro mne přesně ty informace, které jsem chtěl slyšet, a které jsem hledal. Ano, zde dokonale sedí, že více hlav znamená více rozumu. Pokud se jedná o podlahy, plně jsem souhlasil s názorem odborníků firmy A SERVIS , že právě jim by se mělo věnovat více péče a odborného ošetření. Vždyť to je konečně vidět všude kolem nás – například i v našem úřadu – ač je to relativně nová budova. Podlahy jsou na první pohled sice čisté a umyté, ale tak nějak matné, občas i viditelně mastné, bez jiskry, lesku, zkrátka přesně ve stavu, který se mi vůbec nelíbí. Vždyť kvalitní podlaha je přece dlouhodobá investice, kdy majitel ve skrytu duše počítá s tím, že mu opravdu dlouhou dobu vydrží, nebo ho dokonce i přežije. Rozhodně by se proto nemělo zanedbávat její čištění a odborné ošetření. Jsem proto přesvědčen, že nejsprávnějším východiskem – pro dlouhodobou plnou funkčnost a životnost podlahy – je svěřit ji do rukou zkušených osvědčených odborníků. Vždyť laik ani nemůže tušit, jaký postup nebo čistící metodu je třeba zvolit.

Hrubý, či ostrý kartáč, nebo pochybná neznámá chemie dokáže způsobit na podlaze pořádnou paseku! Byl jsem proto v klidu, poté co jsem se na webových stránkách firmy A SERVIS dozvěděl, že účinná strojová metoda čištění podlah patří k tomu nejlepšímu, co může klient získat. Spokojené reakce klientů byly jednoznačným důkazem správnosti mého rozhodnutí. V rámci prověřené strojové metody sehrává klíčovou roli masivní jednokotoučový stroj. Díky jeho jedinečnému a neúnavnému pracovnímu výkonu dokáží pracovníci mezinárodní úklidové a čistící společnosti A SERVIS spolehlivě vyčistit jakýkoliv typ podlahy do hloubky její struktury a do sebemenšího detailu. Pro mne to byla další skvělá zpráva, resp. pro moji podlahu z borovicového dřeva. Pro své klienty tak firma dokáže kvalitně realizovat odborné vyčištění podlahy jak ze dřeva, tak linolea, vinylu, marmolea, plovoucích podlah, nebo také z keramické dlažby, přírodního, či umělého kamene i betonu.

Zkrátka…

Zkrátka, firma A SERVIS dokáže splnit přání a představy klientů v té nejvyšší kvalitě. Samotný proces čištění podlahy je vždy zahájen důkladným, přitom šetrným vydrhnutím, či vykartáčováním celé plochy. Pracovníkům firmy při této činnosti vydatně pomáhá nepostradatelný, účinný a přesně vybraný chemický čistící prostředek. Nejčastěji se jedná o zásaditý typ chemie, který je velmi vhodný pro většinu běžně znečištěných podlah. Ovšem, při silném a velice odolném znečištění neváhají tito profesionálové využít čistící schopnosti chemie kyselého složení. Její mnohem větší a agresivnější účinnost si přitom v rukou odborníků, dokáže spolehlivě poradit i s úporně odolnými nánosy špíny a nečistot, které např. zůstávají v interiéru po stavebních a rekonstrukčních přestavbách nebo úpravách.

Když je povrch podlahy precizně vydrhnutý, přichází chvíle pro další skvělé strojní zařízení. Tím je bezesporu výkonný třímotorový průmyslový vysavač. Tento progresivní stroj je vybaven neuvěřitelnou sací silou, přitom ovšem klient nemusí mít žádné obavy – vůči podlaze je velice ohleduplný a šetrný. Spolehlivě odstraní veškeré uvolněné nečistoty a mastnotu, včetně vody, vlhkosti a zbytků použité čistící chemie, které zbyly na podlaze po drhnutí. Ocenil jsem, že nejen samotná firma A SERVIS , ale také spokojení zákazníci garantují, že mezi strojovým čištěním a špičkovou kvalitou provedení leží jednoznačné rovnítko, v podobě spolehlivého a jedinečného výsledku. Jakékoliv chyby nebo omylu se tedy klientova podlaha nemusí obávat! Na samotném konci „ozdravného procesu,“ čeká hygienicky čistou podlahu důkladné navoskování, nebo-li zakonzervování. Bez tohoto závěrečného, nesmírně důležitého technologického kroku, by se stal – čistý a ošetřený povrch podlahy – velmi zranitelný a zcela nechráněný.

Veškeré…

Veškeré okolní vlivy by na podlaze rychle zanechaly svůj negativní podpis. Nečistoty, ostrý prach z obuvi, škrábance, rozlité zasáklé tekutin. Prostě nic, po čem by klient toužil!  Odborné zakonzervování vyčištěné podlahy realizuje společnost A SERVIS aplikací speciálního fluatačního nátěru, kterým je kvalitní průmyslový polymer. Pečlivým nanesením dvou až tří vrstev tohoto vosku, bude podlaha spolehlivě chráněna v mnoha důležitých směrech. Jednak si dlouhodobě uchová svůj jedinečný vzhled a získá protiskluzové vlastnosti – tedy bezpečnou chůzi při pohybu po podlaze.

Většinu podlah tato profesionální firma ošetřuje pololesklým, případně matným voskem kvalitní německé značky PKD. Tyto vosky jsou zárukou optimální dlouhodobé pružnosti a žádaných protiskluzových vlastností. Kompaktní vrstva moderního polymeru vytváří na povrchu podlahy účinný protektor, takže podlahový materiál účinně odolává mechanickému poškrábání, následkům tvrdého zacházení i velké zátěži. Asi nebudu příliš originální, pokud úklidovou a čistící společnost A SERVIS ještě znovu pochválím. Ale způsob, jakým dala do pořádku moje podlahy, si prostě pochvalu zaslouží! Po několika hodinách poctivé práce dvou zkušených profesionálů – byly podlahy vlastně jako nové a opět jsem cítil krásnou borovicovou vůni. A konečná aplikace ochranného polymeru posunula vzhled mých podlah na úroveň, o které se mi ani nesnilo. Skutečně, dobře vám radím, zkuste to i vy! Opravdová kvalita a spokojenost klientů je jednoznačně spojena se společností odborných profesionálů A SERVIS.
A SERVIS LIPKA ,s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *