koberce sedačky tepování

Indické koření kari na koberci

Žiji pouze se svým náctiletým synem. Pracuji ve vícesměnném provozu a chodím do práce i o víkendu. Vždy tedy synovi uvařím oběd den dopředu, aby jej mohl jen ohřát a měl teplý oběd. Když jsem doma, je samozřejmostí, že stolujeme v kuchyni. Ale jak nejsem doma, syn využívá situace a jí v obýváku u televize, přestože ví, že to neschvaluji. Tentokrát jsem uvařila čínu. Dávám do ní hodně kari, máme rádi, když je hodně softíku. Nevím, co přesně syn dělal, ale podařilo se mu oběd v obýváku vyklopit na koberec. Koberec se snažil vyčistit jarem a houbičkou na nádobí, takže to všechno pěkně rozpatlal po koberci a ta žlutá zářila na kilometry daleko. Já jsem se snažila koberec vyčistit pěnovým čističem, ale s výsledkem jsem nebyla vůbec spokojená. Koberce sedačky tepování

jak vyčistit koberec čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Protože jsem měla koberec…

Protože jsem měla koberec v obýváku již nějaký ten rok, rozhodla jsem se, že ho nechám vyčistit odborníky. Investovat do nového se mi popravdě vůbec nechtělo, nehledě na to, že mi barevně ladil k interiéru. Na internetu jsem začala hledat firmu, která tuto službu nabízí. Člověk by nevěřil, kolik různých firem a živnostníků tuto službu provozuje. Nejvíce lidé vychvalovali firmu koberce sedačky tepování, která čištění koberců provozuje několik let. Svoji metodu čištění pořád zdokonaluje, využívá jen ty nejmodernější přístroje a velice kvalitní přípravky. Zaslala jsem firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. svou poptávku. Pohotově mi odpověděli a domluvila jsme si termín. Pracovník firmy se dostavil v dohodnutý čas a hned se pustil do práce. 

jak umýt koberec jak se zbavit skvrn na koberci péče o světlý koberec

Saponát…

Saponát šamponovacím strojem nanesl na celou plochu koberce. Ten nechal chvíli působit pro správný efekt čištění. Po uplynutí doby působení začal koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, který pomocí rotačních kartáčů zapracovával pěnu do hloubky koberce. Nakonec třímotorovým vysavačem odsál veškerou pěnu. Koberec vypadal nádherně, došlo k nabytí (kdysi) původního objemu koberce, barvy byly pestřejší a celý byt krásně voněl, po žluté kari skvrně nikdy nebylo ani památky. Tato metoda, jak jsem se sama přesvědčila, je skutečně účinná. Protože se tímto způsobem pěna spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Navíc jejich kosmetika koberec vydezinfikuje, zbaví ho škodlivých roztočů a alergenů. 

čištění koberců s vysokým vlasem jak se zbavit roztočů hygiena domácnosti

Tato metoda… koberce sedačky tepování

Tato metoda je sice časově a i finančně náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. Převážná část firem provádí čištění koberců zastaralou, i když levnější metodou, kdy chemie působí pouze na povrchu, není zcela vpravena do hluboké struktury koberce a chybí u ní pečlivé vysušení a provzdušnění vláken koberce. Jsem ráda, že jsem zvolila moderní a prosperující firmu. Firma A SERVIS taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah, čalounění nebo mytí oken, můžete se na tuto firmu obrátit. Potřebné informace najdete na jejích webových stránkách. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *