Impregnácia, kryštalizácia, umývanie, voskovanie, čistenie linolea a betónových podláh Bratislava

Společnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava mytie podlahy prevádza po stavebné úpravy a hĺbkové strojové čistenie podláh a voskovanie podláh. Čiže takzvanú  fluatáciu, ktorá je realizovaná priemyslovým polymerem. K čisteniu používáme niekoľko druhov zásaditých chémií. Vždy začínáme čistenie tou nejslabšou, pretože niekedy nie je treba okamžitě nanášať agresivnejšiu chémiu. Všetko následne vykartáčujeme kotúčovým strojom, ktorý váži cca 40 kíl. Dokáže tak vyvinúť tlak na podlahu, ktorý je dôležitý k vyčisteniu nečistôt zo štruktúry podlahy.

Podlahy čistíme pomocou kotúčového stroja

Kotúčový stroj má tiež dva nástavce. Tzv. držiak “padu“ a silonový kartáč. Po vydrhnutí podlahy všetko následne odsajeme vysoko výkonným vysávačom AS59 o výkone 1600 W. Aby sme ale chémiu deaktivovali, použijeme ešte čistú vodu a znova všetko vysajeme. K čisteniu podláh, ktoré mají na sebe vápenaté a cementové závoje, používame kyselý chemický prostriedek vyrobený firmou Boesch, alebo veľmi kvalitnú HDC AR. Tento prostriedok spoľahlivo tieto závoje zlikviduje.

Voskovaním podláh sa predlžuje ich životnosť

Doporučujeme všetkým zákazníkom našej firmy, aby nechali podlahu zakonzervovať pomocou fluatácie priemyslového polyméru. Čiže navoskováním podlahy. Takto zaistíme, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy. Používáme mätný alebo pololesklý vosk. Polymer, ktorý používá naša spoločnosť, je výhodný v tom, že na podlahách ne sú toľko viditeľné stopy. Tým sa podlahy ďaleko lepšie udržujú. Tiež je mierne protišmykový a predžuje  životnosť podlahy. Životnosť priemyslového polyméru je zhruba 1 rok. Po roku polyméry a  vosky odstráníme a aplikujeme znovu nový.

Zvládneme akýkoľvek povrch

Firma A SERVIS LIPKA Vám zaistí impregnáciu, kryštalizáciu, voskovanie, odprašovanie, odmasťovanie, umývanie, čistenie betónových, liatých, epoxidových, elektrostatických, stierkových, drátko betónových, priemyslových, plávajúcích, drevených podláh. Aj esd stierok, PVC, vinylových podláh, marmolea, linolea, reliéfné dlažby, zámkové dlažby, prírodných kamenných podláh, mramorov, pieskovcových podláh a teraca. Prevádzáme čistenie podláh v priemysle, v kuchyniach, hoteloch, bufetoch. Tiež v pohostinských zariadeniach,  reštauráciách, školách, úradoch, firmách, nemocniciach, v chemickom a potravinárskom priemysle, v skladoch, halách, v obchodných, v logistických a priemyslových centrách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *