Plísně na fasádě Brno

Impregnace je změní k nepoznání

Jestli potřebujete perfektně umýt výlohy ve vašem obchodě nebo kdekoliv, kde se nacházejí, pak si určitě pozvěte firmu, která je špičkou ve své profesi. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme našli na internetu a četli jsme si na ni mnoho pozitivních recenzí. I když se samozřejmě naše výlohy ve zverimexu snažíme umývat, nikdy jsme nedokázali tak dokonale výlohy umýt. Když jsme do firmy volali, tak paní operátorka byla velice milá a vyšla nám vstříc v našich časových možnostech. Když tým dojel, tak se hned pustil do práce. Nejprve výlohy důkladně umyli. Mají speciální technologii, která nemá nikde konkurenci. Plísně na fasádě Brno

Jejich technologie mytí výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se výloha nepoškrabala a nezničila. Až výloha zaschla, tak pracovníci začali s leštěním.

jak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na oknajak docílit triku suchého leštění

Díky dlouholetým zkušenostem…

Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky. Stěžovali jsme si na to, že se výlohy rychle špiní, a tak nám firma ještě doporučila impregnaci, aby nám vydržely výlohy dlouhodoběji čisté. Jedná se o impregnaci GSP, která zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

mytí oken bez leštidel levné mytí okenmytí, leštění a impregnace oken

Sice jsme nebyli moc optimističtí…plísně na fasádě Brno

Sice jsme nebyli moc optimističtí, že je impregnace opravdu tak dobrá, ale hned po prvním mytím jsme si řekli, že je to teda pecka. Výlohy se umývají skoro samy a špína a otisky jdou rychle dolů. Plísně na fasádě Brno nelhala v ničem a udělala všechno přesně tak, jak slíbila. Byli jsme s ní naprosto spokojeni, a proto ji můžeme s klidným srdcem doporučit dále. Myslím, že takhle vám výlohy neumyje žádná jiná firma. Pochybuji, že má někdo tak dokonalou technologii a způsob mytí. Až budeme zase potřebovat, určitě se na ně zase rádi obrátíme. Ještě jednou děkujeme za pomoc. Bez této firmy bychom nikdy neměli tak dokonalý výhled do a ze zverimexu.

dlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace okenmytí okenních tabulí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *