Čištění oken Praha

Hravě si poradili se všemi okny a výlohami v našem muzeu

Naše městské museum se může pyšnit velkými prostory pro výstavy všemožných exponátů. Máme tu stále výstavy, ale i některé, které tu vydrží třeba jen rok. Aby byli všichni návštěvníci spokojeni, musíme dbát především na pořádek a čistotu. Hlavně všechny výlohy se musejí lesknout, aby bylo krásně vidět na všechny exponáty. Samozřejmě se neobejdeme bez různých otisků prstů od neposlušných návštěvníků. Téměř každý den výlohy čistíme, ale jednou za rok si zveme profesionální úklidovou firmu, která vezme vše, jak se říká od podlahy. Umyjí nám nejen dokonale výlohy, kterých máme požehnaně, ale také okna. A těch není o moc méně. Když jsme se rozhodovali, koho si vybereme tentokrát, dali jsme přednost Čištění oken Praha, která měla na internetu hodně pozitivních recenzí od lidí i od firem. A to nás utvrdilo v tom, že se nemusíme obávat zklamání.

Zavolali…

Zavolali jsme do firmy a k našemu překvapení do tří dnů už u nás byl tým pracovníků. Všechno vybavení a techniku měli s sebou, nebylo potřeba, abychom za nimi stáli a kontrolovali je. Pracovali velmi hbitě a svědomitě. Udělali vše tak, jak jsme chtěli. Nejprve kvalitně umyli všechna okna a výlohy v našem muzeu, a to jak z venku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy a parapety, které byly dost špinavé. Jejich technologie mytí oken I výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna a všechny výlohy zaschnuli, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění.

Leštící…

Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Když firma skončila s mytím a leštěním, byli jsme nesmírně spokojeni a nadšeni. Všechna okna a výlohy zářily čistotou. Jsme neskutečně rádi, že jsme si firmu objednali, protože výsledek stál opravdu za to. Okna dokonce vydržela dlouho čistá a snadněji se pak umývala. Jinou firmu už nechceme a zůstaneme věrní těmto profesionálům.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *