Čistenie sedačiek, kobercov

Aby koberce vydržely. Hloubkové, kartáčové, strojní čištění koberců, ruční tepování sedaček Brno

jak čistit koberecV naši firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizujeme celou řadu úklidových služeb. Jednou z nich je i strojové kotoučové čištění koberců, kterému bychom chtěli věnovat tento článek. My koberce čistíme strojovou metodou. Pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, a i tak jsme postupovali v tomto případě.

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Díky tomuto není nikdy poznat, že byl koberec čištěný a nedojde tak k narušení koberce, a proto bude vypadat dobře a neponičeně.

Touto metodou lze docílit…

Koberce ceník, čištění Brno

Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde potřebovali vyčistit koberec v kuchyni špinavý od oleje, ve kterém se smažil květák. Samozřejmě bylo nejdůležitější to, že se nikdo z nich nepopálil, ale pak bylo potřeba se o to postarat. Je jasné, že se o to nedokázali sami postarat, protože na vyčištění oleje z koberce je potřeba opravdu kvalitních technologií a speciální kosmetika, kterou v obchodech jen tak nekoupíte. A kdybyste na to vzali hrubý kartáč, tak byste si koberec mohli poškodit.

Jde to mnohem jednodušeji, než si všichni myslí. Proto bylo rozumné, že se obrátili na nás. A samozřejmě jsme se o to bez problému postarali. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsou dostupné pro širokou škálu zákazníků. K našim službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a výloh, čištění čalounění a odstraňování plísní a graffiti. Takže pokud poptáváte cokoli z úklidových služeb, jsme tu pro vás. Najdete nás především pod rubrikami a klíčovými slovy Koberce ceník, čištění Brno, je moudré si udělat představu a srovnat si uvedené služby.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *