Sedačky, koberce, praní Praha 3

Hloubkové čištění sedaček, koberců a odstanění a likvidace roztočů a alergenů Praha

Nedávno…

Nedávno jsme dostali všichni chuť na lívance, tak jsem si řekla, že je jeden den udělám na oběd. Ale ten den jsem měla vážně den blbec. Chtěla jsem přenést mísu s těstem ze stolu na kredenc a co se nestalo. Zakopla jsem a celá mísa se mi vyklopila a těsto skončilo na zemi. A protože máme v kuchyni koberec, tak si umíte představit, jak to vypadalo. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. A navíc jsem se bála, abych hrubým čištěním koberce nějak nepoškodila. Byla by to škoda ten koberec vyhazovat, protože až n tuto skvrnu byl v pořádku a ani jsme ho neměli zrovna dlouho. Takže mi bylo jasné, že si na to musím někoho najmout. Tak jsem hledala na internetu nějakou firmu a nejvíce se mi zalíbila skupina organizační složky Sedačky, koberce, praní Praha 3 . Měli vynikající recenze na internetu a tak jsem věřila, že to nebudou vyhozené peníze. A skutečně nebyly, protože koberec byl jako nový.

 

Skutečně…

Skutečně byste na něm nepoznali, že na něm nějaké těsto vůbec bylo. Lidé z A SERVIS na čištění použili metodu strojového kotoučového čištění, která navíc po čištění na kobercích nezanechává žádné fleky. Za další výhodu považujeme i to, že po použití jejich speciálních přípravků jde i nově vzniklá špína snadněji z koberců dolů. A to i za použití obyčejnějších čisticích přípravků, které se dají sehnat v drogerii. A rozhodně také není dobré se spoléhat na extrakční metodu čištění. Tato technologie je prý dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí prý nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie extrakční metody prý není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce.

 

Neboť…

Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Mnohé klienty prý láká nižší cena služby, ale pak toho rozhodnutí vždy litují. Ale s touto firmou a jejich službou jsem spokojena v každém ohledu. Mezi jejich služby patří i mytí oken, které do budoucna určitě taky vyzkouším. Doufáme, že jsme tak pomohla ve výběru všem, kteří poptávají nějaké úklidové služby, protože najít to nejlepší není vždy úplně snadné. Ale tady rozhodně budete spokojeni. A firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A i to je pro mě další zárukou kvality, protože probojovat se na mezinárodní trh není snadné. Takže je vidět, že tato firma má skutečně široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *