mytí dlažby

Hledáte účinné metody a stále nic nenacházíte?

S manželem bydlíme ve velkém hezkém bytě, ale je pravda, že tam tak moc často nepobýváme, protože oba jezdíme hodně na služební cesty. Takže když už jsme konečně doma, chceme si užívat domácí pohodu a ne se nějak ultra starat do úklid domácnosti. A je pravda, že podlaha už nevypadala zrovna nejslavněji. Tak jsme si řekli, že bude nejlepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale se žádnou jsme neměli svou vlastní zkušenost. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Všichni o nich psali jen v dobrém. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná.

Podlahu…

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. A taky jsme se toho od nich hodně dozvěděli. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom si nechali mytí dlažby takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální. Takže skutečně není nic, co bychom jim mohli vytknout. Je pravda, že firma je o trošku dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Pro více informací se podívejte na jejich stránky. Najdete tam totiž toho opravdu hodně. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *