Jak čistit koberce Praha

Pokud hledáte něco účinného na čištění koberců, spolehněte se na strojový způsob čištění Praha

Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA Jak čistit koberce Praha provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění. Abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce.

Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte. Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje.

Dalším…

Dalším jeho negativem je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, který majitel na koberci samozřejmě nechce. Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují.

Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda, protože strojová metoda skutečně funguje, protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde se jim stala opravdová nepříjemnost. Když spravovali lednici, vypnuli s tím i mražák a zapomněli ho opět zapnout.

Takže…

Takže nejenom, že se jim tak zkazilo hodně potravin, které tam měli, protože si to uvědomili až po několika dnech, kdy jim z mražáku začali vytékat rozteklé rozmačkané jahody, které přidávali do buchet. Takže hledali firmu, která by se o to postarala, protože sami si s tím nedokázala poradit. Váhali prvně mezi extrakční a strojovou metodou, ale naštěstí si nakonec vybrali tu strojovou.

Je sice dražší, ale za to přináší opravdu vynikající výsledky. A to ty nejlepší, které jsou dnes v čištění koberců dostupné. Takže jestli vám můžeme něco doporučit, tak vyhnout se extrakční metodě čištění.  Strojová metoda je mnohem modernější, extrakční metoda je pouhým přežitkem. Díky strojové kotoučové metodě vyčistíte z koberce prakticky cokoli a pravidelné čištění vám pomáhá prodlužovat životnost vašich koberců. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *