Bratislava podlahy, čistenie

Hĺbkové čistenie a impregnácia veľkoplošnej dlažby

Som majiteľom menšieho obchodu a pri vstupe mám položený záťažový koberec. Zachytáva tak veľa prachu a nečistôt hneď v priestore dverí. Ale aj napriek tomu je dlažba, ktorá je vo zvyšku obchode, neustále špinavá. Je ju potrebné denne čistiť. Najhoršie je to v zime. Aj keď mám o vchodu spomínaný koberec, zmes snehu a špiny je skoro roznosená po celom priestore. Aj napriek starostlivosti, ktorú dlažbu každý deň venujem, začalo byť pomaly vidieť, že je miestami pošliapaná.

Jedného dňa…

Jedného dňa ma napadlo, že nechám upratovanie na profíkov. Kamarátka mi poradila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava podlahy, čistenie. Na webe bola práca tejto firmy hodnotená najlepšími  recenziami. Najmä pokiaľ ide o strojové čistenie a voskovanie podláh. Nebolo na čo čakať a obratom som im zavolal. Upozornil som ich však, že obchod mávam otvorený od rána do večera, vždy od pondelka do piatku. Nemali ale najmenší problém prísť ku mne cez víkned. To bolo prvé prekvapenie. Druhé sa týkalo rýchlej prípravy finančnej kalkulácie. A keďže nájsť v dnešných časoch spoľahlivú a rýchlo konajúcu firmu nie je ľahké, už od samého začiatku som tak mal z firmy A SERVIS dobrý pocit. Dohodli sme sa na budúcu sobotu.

Podlahu vyčistili…

Podlahu vyčistili perfektne. Neostala na nej jediná škvrna, ani žiadna pamiatka po špine, ktorá bola do nej takmer vrastená. Nakoniec som si nechal na dlažbu ešte naniesť vosk. Ten nielen že podlahu chráni pred poškriabaním, ale aj pred ďalšími nečistotami. Tie sa na ňu toľko neusádzajú a bežné umývanie je tak jednoduchšie. Skrátka povedané, vďaka vosku vydrží podlaha dlhšie čistá. Navyše je vďaka vosku podlaha protišmyková, čo som tiež ocenil. Nikto nestojí o to, aby v mokrom počasí nejaký zákazník pošmykol a spadol na zem.

Práca a chovanie…

Práca a chovanie zamestnancov tejto spoločnosti predbehli všetky mojej očakávania. Musím ich teda len a len pochváliť a doporučiť ju aj vám ostatným. Upratovacích firiem je dnes veľké množstvo a nájsť medzi nimi takú, ktoré pracuje kvalitne a človek je s ňou spokojný, nie je nič jednoduché. Takže, ak hľadáte spoľahlivosť, cenovú dostupnosť, a najmä kopu dobrej práce bez zbytočných rečí, niet prečo váhať. Bonusom je tiež milé a profesionálne chovanie a ochota zodpovedať všetky zvedavé otázky laika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *