mytí balkonových skel

Grilování je zábava nejen v létě

Před nějakou dobou jsme si pořídili gril. Bylo to dlouho naše vytoužené přání. A konečně nadešel den, kdy jsme si ho mohli splnit. Jeli jsme pro gril ve slevě a měli jsme z něj opravdu radost. Začali jsme nejprve grilovat jen o víkendech v létě, když bylo hezky. Brzy jsme začali zvát i sousedy a kamarády. Vařili jsme si nejrůznější dobroty. Nás byt a balkón je celkem prostorný, takže jsme se v pohodě vešli i s deseti přáteli. mytí oken Praha

lesklá sklaokna bez mastnotystop mastnotěžádná mastnota

Jedno léto bylo opravdu krásné

Jedno léto bylo opravdu krásné. Grilovali jsme nejprve každý víkend a pak několikrát do týdne. Nejprve jsme začínali s jednoduššími pokrmy, jako třeba párky, špekáčky, klobásky či hermelíny. Postupně jsme si však víc věřili a začali jsme přidávat zeleninu. No a pak jsme začali přidávat i maso, několik dní naložené ve speciálních marinádách a koření, sestávající se z exotických druhů. Často jsme přidávali i citron, med a sójovou omáčku. Vřele doporučuji, je to vážně lahodné.

No jenže tímto častým grilováním se náš gril stával trošku mastnější a opotřebovanější. Zkusili jsme ho pak vyčistit a pomohlo to. Tak jsme smažili na něm dál, jako by to bylo pojítko mezi našimi jinak těžkými a mnohdy nezvladatelnými vztahy. To víte, vztahy nejsou jednoduché pro nikoho. Ale u grilu jsme se vždy sešli, dali si k dobrému jídlu pivo nebo víno a vše v klidu probrali. Vše bylo pak v pořádku. Vše najednou bylo únosné a dalo se zvládat a ten druhý člověk vám najednou připadal mnohem lidštější a svým způsobem i bližší. Asi v tom svoji velkou roli hrál alkohol a letní pohoda, hádám.

lesk a čistota

Jak začala být větší zima

Jak začala být větší zima, přesunuli jsme se dovnitř. To také nebylo snadné, venku na balkoně nám bylo tak dobře. Ale přece, když přišly první chladnější dny, už se to zvládat nedalo, tak jsme holt náš elektrický gril přesunuli dovnitř, ale už to holt nebylo ono. Léto a jakoby kousek přírody z naší terasy dodávají vždy skvělou atmosféru, kterou prostě doma jen tak nenaženete. Jenže jak jsme se přesunuli dovnitř, všimli jsme si, že tím, jak jsme měli gril položený vždy na stolečku u okna se okno dost zamastilo a bylo i docela špinavé. Sice ne na celé ploše, ale i tak to docela křičelo. mytí oken Praha

Chtěli jsme s tím něco dělat, jenže jsme moc nevěděli co. Vzali jsme si různé čisticí prostředky, okenu, hadýrky a podobné nezbytnosti. Jenže když jsme se pokoušeli okno vyčistit tak to vůbec, ale vůbec nešlo. Nakonec jsme si řekli, že na to kašleme, že přece musí existovat někdo, kdo to bude schopen vyčistit. Sedli jsme si k internetu a zanedlouho jsme našli firmu, která se tvářila, že toho bude schopná. A taky že byla. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí oken Praha přijela za čtyři dny přesně na čas, jak jsme se domluvili. Její pracovníci okna naprosto skvostně vyčistili a jsem z nich nadšená. Tuto firmu A SERVIS LIPKA proto rozhodně doporučuji!

prostředky k dosažení oslnivého leskuoslnivý lesk skeloslnivý lesk okenprecizní mytí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *