Odstranění graffiti Praha

Graffiti už nechci ani vidět, Antigraffiti Praha mi mé přání pomáhá plnit

Když jsem mířila do prodejny, kterou vlastním, bylo graffiti na její zdi asi to poslední, co jsem čekala, že uvidím, až k ní dojdu. Den předtím, když jsem prodejnu zamykala, tak bylo ještě všechno v pořádku. Hned další den takové překvapení. Některé okolní obchůdky a domky to taky schytaly. Pozitivní na tom bylo, že jsme se mohli s ostatními poradit, jak dál postupovat. Odstranění graffiti Praha.

Antigraffiti ochrana   Odstraňování graffiti z fasád   Profesionální odstranění graffiti

Odstraňení graffiti pořád dokola

Byli mezi námi i tací, kteří už měli s podobnými záležitostmi zkušenost. Jenomže neviděli naše šance příliš dobře. Říkali, že se sprejeři často vracejí tam, kde už škodili. Vy tak musíte neustále odstraňovat jedno graffiti za druhým a pěkně to leze do peněz. Ptala jsem se jich, jestli nepřišli na něco, co by na sprejery platilo nebo co by naše zdi ochránilo. Bohužel neměli s ničím takovým zkušenost a tvrdili mi, že nic takového určitě ani neexistuje. Já ale nejsem takový pesimista a nechtělo se mi věřit, že by nic nebylo. Takže jsem začala pátrat po možnostech na internetu.

Jak odstranit graffiti   Čím odstranit graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Existují i jiné varianty

Zaujala mě tam firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha. Četla jsem si o jejím antigraffitovém nátěru a vypadalo to tak, že by nám v naší situaci mohl být hodně nápomocný. Pochopila jsem to tak, a zaměstnanci firmy mi to později sami potvrdili, že si člověk nechá tento nátěr nanést na očištěnou zeď a nátěr zeď v případě posprejování chrání. Graffiti lze z nátěru jednoduše odstranit, jde to rychle a bez poškození povrchu.

Odstraňování graffiti přijede udělat firma vždy nejpozději do dvou týdnů od té doby, kdy jí zavoláte, a je to již zcela zdarma. Neváhala jsem a A Servis Lipka objednala, když i majitelé okolních budov zjistili, jak skvěle to funguje, brzy můj příklad následovali. Od té doby se na žádné z našich zdí žádné graffiti dlouho neudrží.

Ochrana před graffiti   AGO na všechny povrchy   Firma na odstranění graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *