Graffiti, odstraňování Praha

Graffiti už nechci ani vidět, Antigraffiti Praha mi mé přání pomáhá plnit

 

jak odstranit graffitičím odstranit graffitiKdyž jsem mířila do prodejny, kterou vlastním, bylo graffiti na její zdi asi to poslední, co jsem čekala, že uvidím, až k ní dojdu. Den předtím, když jsem prodejnu zamykala, tak bylo ještě všechno zcela v pořádku a hned další den takové nemilé překvapení. Některé okolní obchůdky a domky to taky schytaly. Pozitivní na tom bylo, že jsme se mohli s ostatními poradit, jak budeme dál postupovat. – Graffiti, odstraňování Praha

Byli mezi námi i tací, kteří už měli s podobnými záležitostmi zkušenost. Jenomže neviděli naše šance příliš dobře. Říkali, že se sprejeři často vracejí tam, kde už škodili. A vy tak musíte neustále odstraňovat jedno graffiti za druhým a pěkně to leze do peněz. Ptala jsem se jich, jestli nepřišli na něco, co by na sprejery platilo nebo co by naše zdi ochránilo. Ale neměli s ničím takovým zkušenost a tvrdili mi, že nic takového určitě ani neexistuje. Já ale nejsem takový pesimista a nechtělo se mi věřit, že by nic nebylo. Takže jsem začala pátrat po různých možnostech na internetu.

 

Zaujala mě…

přípravky na odstranění graffitirecenze odstranění graffitiZaujala mě tam firma Graffiti, odstraňování Praha. Četla jsem si o jejím antigraffitovém nátěru a vypadalo to tak, že by nám v naší situaci mohl být hodně nápomocný. Pochopila jsem to tak a zaměstnanci firmy mi to později sami potvrdili. Že si člověk nechá tento nátěr nanést na očištěnou zeď a nátěr v případě posprejování zeď chrání. Graffiti lze z nátěru jednoduše odstranit, jde to rychle a bez poškození povrchu.

Odstraňování graffiti přijede udělat firma vždy nejpozději do dvou týdnů od té doby, kdy jí zavoláte, a je to již zcela zdarma. Neváhala jsem a A SERVIS LIPKA, s.r.o. objednala, když i majitelé okolních budov zjistili, jak skvěle to funguje, brzy můj příklad následovali. Od té doby se na žádné z našich zdí žádné graffiti dlouho neudrží.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *