Odstranění graffiti Brno

Graffiti a prevence? To je to nejlepší, co můžete udělat!

Se sprejery a jejich devastující činnosti jsme měli dost zkušeností z bydlení na sídlišti. Jakmile jsme se ale přestěhovali do rodinného domu na okraji města, předpokládali jsme, že už se s žádnými graffiti setkávat nebudeme. Z takových pošetilých domněnek jsme byli rychle vyvedeni. Hned při první procházce po okolí, kdy jsme se chtěli seznámit se sousedstvím, jsme si všimli několika posprejovaných budov. Dokonce i rodinných domů. Této oblasti se sprejeři rozhodně nevyhýbají a neštítí se ani ničení zdí domků.

Prevence přes sprejery   Prevence před graffiti

Takové zjištění pro nás bylo velice nepříjemné. Ze sídliště jsme měli tu zkušenost, že jsou lidé v takových situacích bezradní. Graffiti na domech se tam spíše neodstraňovalo. Považovalo se to za zbytečné, když bylo více než pravděpodobné, že jen pár dní po odstranění jednoho graffiti přibude další.

Odstranění graffiti z domu   Profesionální odstranění graffiti

Antigraffitový nátěr

Vzhledem k tomu, že dříve jsme se o problematiku odstraňování graffiti příliš nezajímali, chtěli jsme načerpat nějaké informace, abychom byli připraveni. Zjistili jsme ke svému překvapení, že možností není málo. Když jsme se do problému pohroužili ještě hlouběji, zjistili jsme, že firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Brno, dokonce nabízí antigraffitový nátěr. Tento způsob řešení má působit jako určitý druh prevence. Ze všech možností, které jsme si vyhledali, se nám tento nátěr zdál jako to nejlepší řešení.

Odstranění graffiti cena   Nejlevnější odstranění graffiti

Protože jsme na sídlišti poznali, jak hrozně graffiti na zdi domu vypadají, nechali jsme si nátěr nanést preventivně ještě dříve, než jsme vůbec mohli zaregistrovat, že by o náš dům sprejeři jevili zájem. Nebylo to na škodu, protože k posprejování našeho domu samozřejmě došlo. Jelikož jsme byli díky nátěru připravení, nedošlo k velkým škodám. A Servis Lipka, odstranění graffiti Brno, graffiti snadno odstranil a stěna vypadala během chvilky zase jako dřív.

Jak odstranit graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti   AGO na všechny povrchy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *