Odstraňování graffiti Brno

Graffiti odstraňte, ale myslete také na preventivní opatření pro příště

Bydlet v družstevním domě může být někdy pěkně otravné. Musíte pravidelně řešit společné záležitosti s ostatními družstevníky a ta domluva někdy docela vázne. Úplná katastrofa to byla, když náš dům posprejovali sprejeři. Všichni družstevníci byli samozřejmě rozhořčení.

Krásné graffiti v BrněPomalované opušětné prostoryOpuštěné prostory lákají sprejery

Jediný, kdo byl neustále připravený…

Jediný, kdo byl neustále připravený něco dělat, byl náš předseda družstva, který je i takovým samozvaným technickým správcem domu. Donekonečna vymýšlel způsoby, jak by sám graffiti odstranil. Obcházel nás, aby zjistil, jestli s ním souhlasíme. Na domě se taky objevilo několik výzev, které nás přesvědčovaly, ať pro odstranění graffiti využijeme služeb té a té firmy.

Neprofesionální odstranění graffitiStop sprejům - graffiti BrnoGraffiti na mostě

Po nekonečných diskuzích…

Po nekonečných diskuzích s dalšími majiteli bytů a příšerně otravných rozmluvách s předsedou jsme se shodli, že nebudeme zkoušet nějaká amatérská řešení, ale že to raději přenecháme profesionálům. Ti budou vědět, co dělat, a půjdou na jistotu. Nebude to žádný pokus-omyl.

Spreje v BrněNesmyslné graffitiNevzhledné graffiti v Brně

Jak ale správně podotkl …

Jak ale správně podotkl jeden z družstevníků, co udělat s tou možností, že se sprejeři zase vrátí. Právě proto jsme o pomoc požádali firmu Odstraňování graffiti Brno . Tato firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. totiž nabízí také antigraffitový nátěr.

V antigraffitovém nátěru máme zahrnuto všechno – příslib firmy dostavit se situaci do dvou týdnů od zavolání vyřešit, v ceně původního nátěru jsou už tyto práce zahrnuty. Graffiti je možné z ošetřené stěny odstranit bez poškození fasády. Máme to bez starostí a nemusí se už dále nic platit, spokojení jsou nakonec všichni. Odstraňování graffiti Brno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *