Odstraňování graffiti Brno

Graffiti na stěně dokáže potrápit, s antigraffitovým nátěrem se vás starosti netýkají

Kdybyste se mě před rokem zeptali, jaká práce kolem domu. Je pro mě tou nejotravnější a nejnepříjemnější, bez váhání bych řekl, že je to odstraňování graffiti. Spousta lidí ani neví, kolik je s tím práce a starostí, a jak finančně nákladné to je. Teď už ten pocit ale nemám, po dlouhém boji se sprejery jsme našli řešení.

Poškození fasád graffitiAgo jako prevence před graffitiMěsta plná graffiti

Pocit jistoty…

Pocit jistoty a klidu v našem životě znovu nastolila firma Odstraňování graffiti Brno.  Díky jejímu vynikajícímu řešení – antigraffitovému nátěru mohou být její klienti v klidu a sprejeři je už tolik nevyvádějí z míry.

Opuštěné stavby lákají sprejeryPosprejované nové fasádyGraffiti jako umělecké dílo

S antigraffitovým nátěrem…

S antigraffitovým nátěrem to teď funguje tak, že se příchodu sprejerů nebojíme, a když nám nějaké to graffiti na domě vytvoří, tak se zavolá firmě a dál už se nestaráme. Najednou si v průběhu dvou týdnů všimneme, že u nás někdo z firmy byl, graffiti odstranil a s tím i obnovil vrstvu ochranného nátěru, aby i nadále náš dům před graffiti chránil.

Sprejeři a jejich krytíPachatel neznámýSpreje na bázi asfaltu

V odstraňování graffiti z povrchu ošetřeného nátěrem…

V odstraňování graffiti z povrchu ošetřeného nátěrem a neošetřeného je totiž diametrální rozdíl. Zatímco z ošetřeného povrchu jde graffiti odstranit vždy lehce a bez toho, aby na omítce zůstaly jakékoli stopy, graffiti na neošetřeném povrchu drží jako klíště. Často se nelze vyhnout tomu, aby se společně s graffiti odstranila i omítka. A teď si představte, že se graffiti z neošetřené omítky odstraňuje několikrát za sebou, stěna domu musí hodně trpět, a co teprve vaše kapsa, když musíte hradit nejen každé odstranění graffiti, ale taky opravu omítky.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. už máme všechno v ceně prvního nátěru. Teď už je to pro nás celé bez starostí a bez dalších zbytečných výdajů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *