Odstraňování graffiti Praha

Graffiti na škole je z výchovného hlediska škodlivé, nemluvě o estetickém hledisku

Na jednom z posledním posezení s ostatními rodiči a učiteli základní školy, kterou navštěvují naše děti, se na nás škola obrátila s prosbou o finanční příspěvek, který by umožnil odstranění graffiti, které se na stěně školy nedávno objevilo.

Škola musí nějak působit

Všichni jsme chápali, jak je pro naše děti škodlivé setkávat se denně s graffiti, které snižuje autoritu školy. Škola tak působila jako místo, kterému se každý může beztrestně vysmívat a ničit ho. Většina rodičů tedy byla ochotna přispět dost vysokými částkami, a dokonce se někteří přimlouvali za to, aby se finance nepoužily jen na odstranění graffiti, ale také na preventivní opatření, které by v případě dalšího pokusu o posprejování školní budovy umožnilo rychlou a finančně nenáročnou nápravu.

Prevence přes sprejeryOdborné odstranění graffitiProfesionální odstranění graffiti

Osobní zkušenost

Jeden z rodičů věděl o firmě, která je schopna toto zajistit. Měl s ní osobní zkušenost, jelikož s ní spolupracoval jeho zaměstnavatel. Vysvětlil nám, že firma A Servis Lipka, s.r.o, Odstraňování graffiti Praha disponuje antigraffitovým systémem ochrany. To znamená odstranění graffiti z neošetřeného povrchu, nanesení ochranného nátěru a zbylé služby jsou v ceně tohoto nátěru. Tedy závazek firmy dostavit se do dvou týdnů od chvíle, kdy bude informována o posprejování stěny, odstranění nového graffiti bez poškození stěny a nanesení další ochranné vrstvy, která by byla poškozena.

Odstranění graffiti cenaJak odstranit graffitiOdstranění graffiti z cihlové zdi

Všichni jsme byli pro, chápali jsme, že nemá smysl odstraňovat graffiti, kdybychom nezajistili, aby bylo jeho odstraňování do příště snazší. Jelikož sprejeři v okolí opravdu řádí, měli jsme už příležitost ověřit sliby A Servis Lipka, Odstraňování graffiti Praha, v praxi a ukázalo se, že všechno přesně odpovídá. Vedení školy je velice spokojeno a všem nám poděkovalo.

Odstraňování graffiti z fasádOdstranění graffiti z domuPrevence před sprejery a graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *