Graffiti Brno, odstraňování

I graffiti může jít ze zdi dolů, stačí znát ty správné postupy. „Odstranění graffiti Brno“

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů. Protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Pracuji jako zubařka v soukromé stomatologické klinice a jednoho dne, když jsem šla do práce, mě už na dálky zdravilo pěkně hnusné a laciné graffiti.

Tak jsme s kolegyní zavolali první úklidové firmě, abychom tuto záležitost měly co nejrychleji za sebou, ale to nebyl asi nejlepší nápad. Firma svou práci pořádně odbyla. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Takže vedoucí byla samozřejmě naštvaná, že to byly zbytečně vyhozené peníze a nás to hledání a zařizování a všechno čekalo znovu. A abychom to už nemusely řešit znovu, chtěly jsme najít někoho opravdu spolehlivého. Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech.

Podle…

Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Graffiti Brno, odstraňování, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Dozvěděly jsme se, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování. Pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal. Ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku.

Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS LIPKA, s.r.o. jedině všem doporučit. Protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům. Kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.

Vedoucí byla také spokojená, což bylo hlavní, protože na ni jen tak něco dojem neudělá. Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat, nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Jejich služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku a realizují celou řadu dalších služeb. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli z úklidových služeb.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *