Graffiti, odstraňování Brno

Graffiti a prevence? To je to nejlepší, co můžete udělat!

jak odstranit graffitičím odstranit graffiti

Se sprejery a jejich devastující činnosti jsme měli dost už docela hodně zkušeností z bydlení na sídlišti. Jakmile jsme se ale přestěhovali do rodinného domu na okraji města, předpokládali jsme, že už se s žádnými graffiti setkávat nebudeme. Z takových pošetilých domněnek jsme byli však docela hodně rychle vyvedeni. Hned při první procházce po okolí, kdy jsme se chtěli seznámit se sousedstvím, jsme si všimli hned několika posprejovaných budov, a dokonce i rodinných domů. Této oblasti se sprejeři rozhodně nevyhýbají a neštítí se ani ničení zdí domků.

Takové zjištění pro nás bylo velice nepříjemné. Ze sídliště jsme totiž měli jednu zkušenost. A to takovou že jsou lidé v takových situacích bezradní, graffiti na domech se tam spíše neodstraňovalo. Protože se to považovalo za zbytečné. Když bylo více než pravděpodobné, že jen pár dní po odstranění jednoho graffiti přibude další. Sprejeři se totiž rádi vracejí a sprejují opět na očištěné plochy.

Vzhledem…

ochrana před graffitiAGO na všechny povrchyVzhledem k tomu, že dříve jsme se o problematiku odstraňování graffiti příliš nezajímali, protože jsme s tím doposud neměli osobní zkušenost, chtěli jsme načerpat nějaké informace, abychom byli připraveni. Zjistili jsme ke svému překvapení, že možností není málo. Když jsme se do problému pohroužili ještě hlouběji, zjistili jsme, že firma Graffiti, odstraňování Brno dokonce nabízí antigraffitový nátěr, který má působit jako určitý druh prevence. Ze všech možností, které jsme si vyhledali, se nám tento nátěr zdál jako to nejlepší řešení.

Protože jsme na sídlišti poznali, jak hrozně graffiti na zdi domu vypadají. Nechali jsme si nátěr nanést preventivně ještě dříve, než jsme vůbec mohli zaregistrovat, že by o náš dům sprejeři jevili zájem. Nebylo to na škodu, protože k posprejování našeho domu samozřejmě došlo. Jelikož jsme byli díky nátěru připravení, nedošlo k velkým škodám, A SERVIS LIPKA, s.r.o. graffiti snadno odstranil a stěna vypadala během chvilky zase jako dřív.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *