Čištění koberců, sedaček Praha 4

Generální úklid penzionu a čištění koberců v Praze

Dezinfekční čištění koberců Praha 2Minulý rok jsme si s přítelkyní pořídili malý penzion na krásném místě, ale penzion byl v poměrně dezolátním stavu, ale do toho místa jsme se okamžitě zamilovali a tak jsme si řekli, že ho společnými silami dáme do pořádku. Když bylo vyřízeno všechno potřebné, dali jsme se do práce. A nebylo to vůbec jednoduché, trávili jsme rekonstrukcí veškerý náš čas a stálo nás to hodně úsilí, ale i přesto jsme byli rozhodnuti, že vše co půjde uděláme sami. A tak jsme denně trávili čas úklidem, nakupováním nového zařízení a zvelebováním našeho penzionu.

Téměř vše bylo potřeba koupit nové…

Téměř vše bylo potřeba koupit nové, ale jedna věc tam přeci jen byla krásná a chtěli jsme ji zachovat, a to koberce. Byly ale strašně špinavé a věděli jsme, že tohle sami nezvládneme vyčistit. I když jsme si vše chtěli dělat sami, tak tohle chtělo zásah odborníka. Tak jsme se s přítelkyní dohodli, že si na to někoho zavoláme, kdo nám je vyčistí profesionálně. Koukli jsme na internet a přečetli si něco o firmách, které se čištěním koberců zabývají. Našli jsme si firmu A Servis Lipka s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 2 a poprosili je, aby se přijeli do našeho penzionu podívat. A doufali, že dají koberce do pořádku.Kotoučové čištění koberců Praha 7

Pánové z A servisu k nám přijeli asi za tři dny a pustili se do práce, řekli nám také něco o technologiích. Technologiích, které k čištění používají, o čistících prostředcích, a že firma dbá nejen na kvalitu, ale i ekologii. Když nás se vším seznámili, pustili se do samotného čištění. A pak už nás čekal jen perfektní výsledek jejich práce, koberce byly nádherně vyčištěné, vypadaly jako nové. S firmou A servis Lipka s.r.o. jsme byli maximálně spokojeni, jejich pracovníci jsou milí, vstřícní a hlavně jejich práce je kvalitní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *