hĺbkové čistenie podláh

Generálne a hĺbkové čistenie podláh, nano impregnácia Bratislava, Voskovanie, strojové čistenie, umývanie, podláh

Od mojich najobľúbenejších topánok sa mi začala odlepovať podrážka, tak som si ju chcela prilepiť sekundovým lepidlom. Nechcela som si hneď kupovať nové, pretože tie topánky boli vážne moja srdcová záležitosť. Kým ich šlo nejako zachrániť, tak som to chcela skúsiť. Topánky sa mi síce podarilo spraviť, ale zvládla som tak poničiť niečo ďalšie a síce našu podlahu. – Čistenie podláh strojom

Pretože som si pri lepení na zem inteligentne nedala noviny, časť lepidla skončila aj na našej tmavej drevenej podlahe. Biele lepidlo na nej bolo vážne veľa vidieť a nešlo mi to dať ničím dole. Umývala som to síce všetkým možným, ale bolo to úplne zbytočné. Na odporúčanie od kolegu, ktorý si necháva čistiť podlahy u neho vo firme, som kontaktovala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom. Tá zaisťuje čistenie podláh strojovou metódou vrátane voskovania podláh.

Dohodli sme sa…

 

Dohodli sme sa na danom termíne a uistili ma, že to určite pôjde dole. Zamestnanci firmy použili príslušnú chémiu a po podlahe potom jazdili strojom, ktorý má hlavicu do kruhu. Podlahu tak vyčistili perfektne, nádherne ožila, vyzerala naozaj ako nová. Stopy po lepidle samozrejme tiež zmizli. Zamestnanci boli naozaj milí a veľmi opatrní ku všetkým veciam v byte. Fakt sa snažili, aby nič neničili.

S touto skvelou skúsenosťou všetkým firmu A SERVIS LIPKA vrelo odporúčam, pretože som sa s tak kvalitnou firmou, ktorá má aj takých príjemných zamestnancov, doteraz nestretla. Cena bola tiež prijateľná vzhľadom ku kvalite, ktorú za ňu ponúka. Takže sa tá investícia do krásnych podláh určite oplatí, pretože dostanete rozhodne viac muziky, než by ste za tie peniaze čakali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *