frekvencni menic

Frekvenční měniče Vector V810 pro náročné průmyslové využití si vás získají svou spolehlivostí

Frekvenční měniče jsou pro mnohé průmyslové provozy prakticky nezbytné. Díky tomuto užitečnému pomocníkovi můžete efektivněji využívat elektromotor, snížit jeho zátěž a tím pádem i prodloužit jeho životnost. Ve VYBO Electric máme připravených několik druhů frekvenčních měničů s různými vlastnostmi. Představíme vám moderní frekvenční měnič Vector V810, který je určen především do náročnějších průmyslových aplikací.

Vektorový frekvenční měnič V810 si hravě poradí i s nejnáročnějšími procesy

frekvencni menicFrekvenční měnič V810 má své pevné místo mezi „Industry“ frekvenčními měniči, což minimálně napovídá o jeho předurčení pro náročné průmyslové procesy a aplikace. Zároveň se vyplatí zmínit, že tento frekvenční měnič u nás patří mezi oblíbenou volbu zejména ze strany podniků automobilového průmyslu, energetiky, chemického průmyslu či strojírenství.

V rámci své platformy si dokáže frekvenční měnič V810 bez problémů poradit s celým spektrem různých požadavků. V rámci provozu tak nemusíte komplikovaně využívat několik systémů. V rámci naší nabídky jde o nejvyšší třídu frekvenčních měničů, čemuž odpovídá i jejich mimořádně široký výkonnostní rozsah. Standardně jsou totiž tyto frekvenční měniče vyráběné až s výkonem do 1 000 kW. Dokáží navíc pracovat na výstupních frekvencích od 0,01 až 3200 Hz (nosná frekvence je 1 až 16 kHz) a velkou výhodou je i standardně zabudovaná brzdová jednotka.

Proč jsou tyto frekvenční měniče ideální volbou i pro náročné procesy? Odpověď je velmi jednoduchá. Nejenže jsou mimořádně kvalitní, ale zvládají i přetížení na úrovni 180% během 3 sekund či 150% na 60 sekund. Bez problémů tedy zvládnou i pravidelné zatěžování. Model V810 je zároveň možné dodatečně konfigurovat, takže můžete mít jistotu, že přesně bude splňovat požadavky vašeho provozu. Neváhejte se na nás ve VYBO Electric obrátit a zjistěte, jak může tento frekvenční měnič vylepšit vaši provoz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *