schopná firma na čištění podlah

Flexibilní profesionáli

Mám na starosti upratovacie práce v budove našej firmy. Bežné upratovanie miestností máme zaistené, ale s umývaním okien je to zložitejšie. Okná sú veľmi veľké a na ich umývanie je potreba špecialistov, ktorí sú školenia na „prácu vo výškach“. Tiež manipulácia s našimi oknami nie je jednoduchá, kvôli ich veľkosti je potrebné mať dosť sily.

Hľadal som upratovaciu firmu, ktorá nebude mať s umývaním takýchto okien ťažkosti. Ďalšou požiadavkou bolo, aby práce prebiehali cez víkend. Zamestnanci našej firmy majú dlhú pracovnú dobu, nechceme ich rušiť pri práci a pred a po ich pracovnej dobe už by nezostávalo na umývanie okien príliš času.

Nebol to jednoduchá úloha, máloktorá firma spĺňala naše podmienky a nemala pri tom premrštenú cenu alebo negatívne hodnotenie zákazníkov na internete. Kto hľadá, ten nájde profesionálov, výškové umývanie okien. Vyzeralo to, že by mohli spĺňať všetky naše podmienky, takže sme ich kontaktovali a oznámili im naše požiadavky. Informovali nás, že sa špecializujú aj na umývanie výkladov a sklenených priestor vo výškach, s našimi oknami si teda hravo poradia. Práca cez víkendy im nevadila, snažili sa nám naozaj vo všetkom vyhovieť.

Zamestnanci sa pri umývaní okien činili. Dohliadal som na ich prácu a musím povedať, že ma zaujala ich technika i rýchlosť. Pracovali veľmi efektívne a starostlivo. Využívajú trik leštenie okien na sucho bavlnenú plienkou, s ktorým dosahujú perfektné výsledky. Okná sa bezchybne lesknú a sú dokonale čisté. Výber firmy sa nám teda naozaj podaril. V spolupráci s nimi ďalej pokračujeme a len by som si prial, aby bolo viac firiem, ktoré odvádzajú tak poctivú a kvalitnú prácu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *