čištění lité podlahy

Dopřejte Vaší podlaze pořádnou masáž

Vlastním masérské studio a už delší dobu jsem zvažovala nějaké profesionální čištění lité podlahy. Bylo totiž na ní už opravdu vidět, že má něco za sebou a já se vždy snažila, aby to u nás vypadalo co nejlíp. Masáže samy o sobě nejsou zrovna nejlevnější, tak by podle toho mělo studio i vypadat  – příjemné, čisté, útulné a s nádechem luxusu. A protože nikdo z mých zaměstnanců by to nedokázal tak pořádně vyčistit, bylo nutné na to najít nějakou úklidovou firmu. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem si toho hodně přečetla.

čištění podlah v domácnostičištění mramorových podlahrenovace podlah

Zanedlouho jsem našla…čištění lité podlahy

Zanedlouho jsem našla úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, takže mi to dalo určitý pocit jistoty, že se vyplatí do toho investovat. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, protože tehdy máme zavřeno. Byla jsem ráda, že neměli problém s prací o víkendu. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli nanoimpregnaci (vosk na podlahu), po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou a skvělé je, že tento vosk je hydrofobní, takže odpuzuje vodu a nečistoty, takže se potom snadno udržuje. Což je ve větších prostorech opravdu výhra. A vosk navíc zajišťuje i protiskluz, což je taky super bonus navíc.

fluatace podlahyvoskování podlahpřípravky na čištění podlah

Z výsledku jejich práce…

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je taky super. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem se službou spokojená, tak mi to nevadí. Výsledky jejich práce jsou navíc dlouhodobé. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které do budoucna rozhodně budeme využívat. Rozhodně jejich mytí oken, protože jich u nás máme požehnaně. A úklidový tým za to určitě bude vděčný. A jsem si jistá, že to bude stejně kvalitní, jako je jejich čištění podlah. A na nikoho jiného se určitě obracet nebudeme. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. čištění lité podlahy

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění betonových podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *