Třinec podlahy mytí

Doména čistých podlah „Strojové čištění Třinec“. Průmyslová nano impregnace. Voskování linolea

Co se týče čištění a úklidu patří naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Třinec podlahy mytí ke špičce v oboru a to nejen v České republice, ale také v zahraničí. Své věrné zákazníky jsme si získali i v Rakousku, Německu a u našich bratrů na Slovensku. Zaměřujeme se na čištění všeho druhu. Od hloubkového čištění koberců, čištění čalounění, mytí oken a výloh, odstraňování graffiti, odstraňování plísní až po čištění podlah. Při čištění podlah používáme nejmodernější technologii strojového čištění, které zaručí, že je podlaha důkladně umyta.

To všechno díky asi čtyřicetikilovému kotoučovému stroji, který se dostane hluboko do struktury čištěné podlahy. K čištění používáme dva nástavce. Pomocí nich dokážeme vyčistit i podlahu, která se jinak zdá na vhodná leda tak na výhoz. Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. zaměstnává pouze zkušené pracovníky, které dále profesionálně proškolí. Jsme tedy tým profesionálů, který je schopen pracovat přesně podle vašich časových představ. Naše zakázky realizujeme podle vašich časových možností, tak abychom při čištění podlah nijak nebrzdili provoz obchodních domů, restaurací, průmyslových staveb, firem, ale také rodinných domů a bytů.

Na…

Na velmi frekventovaná místa, u kterých by po čase mohlo dojít k poničení, doporučujeme nanést námi provedené voskování podlah. Podlahy voskujeme nanášením průmyslového voskového polymeru, takzvané fluatace. Podlahu zakonzervujeme a tak je ochráněna před poškozením. Navoskování podlah navíc působí protiskluzově, čímž je zajištěna větší bezpečnost. A to zvláště v prostorách, kde je možné, že se na podlahu dostane voda. Tu mohou lidé donést z venku, když prší.

Ochranný vosk proto nanášíme na průmyslové podlahy, betonové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, linolea, marmolea, lité podlahy, epoxidové podlahy nebo kamenné dlažby. Tento průmyslový polymer má životnost až 1 rok, po něm je potřeba polymer sundat a nanést znovu nový. Všechno od stržení, sundání až po odstranění starého vosku vám zajistíme.

Těchto…

Těchto služeb využila i jedna lékárna, která si nás zavolala, abychom jim vyčistili podlahu. Zároveň zhodnotili, že jejich podlaha patří mezi ty náchylné k poškození a domluvili jsme se na nanašení polymeru. V lékárně je totiž dokonalá čistota zásadní. Když si pacienti přicházejí pro léky všímají si i těch nejmenších detailů. Proto čisté a jednoduché prostředí vzbuzující medicínský respekt je to pravé.

A poškozená podlaha určitě nedodá na kráse žádnému místu. Lékárnice i farmaceutické asistentky byly z výsledku naší práce doslova nadšené. Říkaly, že v takovém prostředí se jim bude pracovat daleko lépe a příjemněji. Navíc to ocení i jejich pacienti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *