Čištění fasád

Domáca lučina je najlepšia

Ľudia sa v dnešnej dobe pomaly ale isto snažia o zmenu jedálnička – vyhľadávajú kvalitnejšie potraviny a experimentujú s výrobou domácich dobrôt. A to je jedine dobre, pretože naše telo si predsa zaslúži len to najlepšie. Navyše o tom, že napríklad taká lučina je naozaj nášmu telu naozaj prospešná, už netreba nijako diskutovať. A čo si urobiť aj domácu lučinu? Čo je na nej vynikajúce, teda okrem toho, že výborne chutí, tak to, že to nie je vôbec nič zložité! Venovať jej musíte len minimum času, čo je skvelým bonusom pre tých, ktorí svoj čas v kuchyni netrávia práve radi. Budete na ňu potrebovať 3 veľké husté biele jogurty, 1 celú smotana na varenie, alebo šľahačku a štipku soli. Zmes preložíme na plátno položené v sitku a celé to položíme na misku, aby mala kam odkvapkávať srvátka. Plátno by sa nemalo v srvátke neskôr máčať. Necháme odpočívať 24 hodín v chladničke a hotovú lučinu dáme do plastovej škatuľky s viečkom. V chladničke vám potom vydrží naozaj dlho, teda ak ju samozrejme hneď nezjete, čo je tá pravdepodobnejší variant.

Niektoré veci sa naozaj oplatia si urobiť doma, aj keď je to zložitejšie, než zájsť do obchodu a potom zamieriť k pokladni, ale pri niektorých veciach nie je nad domácu výrobu. Naopak, u niektorých vecí sa oplatí doma neexperimentovať a prenechať to profesionálom.

Napríklad do takého čistenie kobercov sa radšej naozaj nepúšťajte, ak chcete predísť katastrofe. Prenechajte to odborníkom, robia aj čistenie podláh. Poradia si aj s tým najšpinavším kobercom.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *