Umývaní dlažby Praha

Dokáže s vaší podlahou opravdové zázraky

Jsem majitelem menší cestovní kanceláře a nedávno jsem došel k závěru, že naše podlahy už v kancelářích nejsou v úplně nejlepším stavu. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory, ale i tak jsou podlahy ve špatném stavu. Těžko jim to zazlívat, nemají takové prostředky, aby podlaha mohl být opravdu dobře vyčištěná a ani na to nemají dostatek času, protože v budově je spousta dalších kanceláří. Ale bylo potřeba ty podlahy už opravdu vyčistit, aby naše prostory vypadaly o něco lépe. Přece jenom i to je určitá vizitka vašeho podniku. A já jsem na tyto věci docela puntičkář. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na Umývaní dlažby Praha. Která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. A měla opravdu dobré reference, tak jsme se shodli, že to nebude zbytečná investice.

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvili jsme se na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, za což jsem byl opravdu rád. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu.

A…

A protože se mi jejich přístup a služba opravdu líbila, začal jsem využívat i jejich další služby a to i pro svou vlastní domácnost. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistý, že z úklidových služeb tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *