Není dobré nechávat děti bez dozoru. Odstraňování graffiti Brno

O tom, že není dobré nechávat děti bez dozoru jsem se jako rodič přesvědčila už nesčetněkrát. Ovšem nedávno jsem si tuto důležitou informaci opět připomněla a snad na ni do příště nezapomenu. No myslím, že po této zkušenosti opravdu ne. Potřebovali jsme s manželem nějakým velice účinným způsobem rozptýlit děti. Manžel potřeboval sjet s autem do servisu a jí zase nutně potřebovala dělat nějaké věci navíc do mé druhé práce během víkendu.

zničené kulturní památky ago natěr proti graffiti graffiti na zdi

Ovšem, jelikož manžel…

Ovšem, jelikož manžel byl pryč, připadlo hlídání o naše velectěné ratolesti na mě. Nevěděla jsem si zpočátku rady. Napadlo mě zapojit je do vaření, jenže to jsem hned zavrhla, jelikož jsem si vzpomněla na to, jak to dopadlo minule. Celá kuchyň byla zaneřáděná a celkový výsledek nestál za nic. Jídlo nebylo poživatelné. Jen jsem musela uklidit celou kuchyň. Takže práce kvapná, málo platná, jak se říká. Opravdu jsem už začínala být lehce zoufalá, nevěděla jsem si vůbec rady ohledně toho, jak ta malá písklata zabavit. Nakonec však jako by mě něco osvítilo. Chtěla jsem zabít dvě mouchy jednou ranou. Že mě to nenapadlo hned! Já hloupá! Svolala jsem děti k sobě, a dala jsem jim nejprve do ruky mop a utěrku a řekla jim, že mohou předstírat, že je to kůň, a tak na něm mohou jezdit po celé kuchyni a předsíni. (A při tom nenápadně ale poměrně účelně vytírat podlahu – na nohy dostaly děti speciální návleky.)

Prostředky na odstranění graffitiprotigrafitový nátersprejeři a boj snimi

Děti se náramně bavily…

Děti se náramně bavily, zatímco já si v klidu pila kafe a mohla pracovat na mých věcech do práce. Až byla kuchyň perfektně vytřená, přišel na řadu obývací pokoj. Dala jsem jim do ruky prachovky a dětičky se pěkně daly do uklízení prachu. Vytírali jak diví, šlo jim to až podezřele moc dobře. Ono víte ostatní kamarádky, které už mají starší děti své ratolesti do uklízení nezapojují a pak se nemají čemu divit, že děti se nepodílí na chodu domácnosti.  Najednou to od nich v jejich osmnácti letech, kdy mají děti naprosto jiné priority, spočívající především v chození za druhým pohlavím a požíváním nezměrného množství alkoholu, očekávají. Jenže děti to samozřejmě nechtějí. Alespoň takto jsem si ospravedlňovala to, že je „nutím“ do uklízení. Poté, co skvostně uklidily i obývací pokoj. Jsem je vpustila do posledního místa, které jsem chtěla, aby bylo čisté. Světě, div se, pustila jsem je do tatínkovy garáže, kde má jakousi svoji svatyni.

čím odstrániť graffitijak odstranit grafityjak chránit fasádu před graffity

Děti se daly do uklízení…

Děti se daly do uklízení a trvalo to najednou nějak moc podezřele dlouho. Zrovna jsem už měla dokončenou práci, tak jsem si řekla, že je půjdu zkontrolovat. Krve by se ve mně v tu chvíli nedořezal. Děti objevily tatínkovy staré spreje! A samozřejmě s nimi posprejovaly stěnu. Bylo to pěkně v pytli. Obrázky mých dětí totiž nebyly ani trochu hezké, posprejovaly jimi nejen stěny, ale i dveře od garáže. Věděla jsem, že sama s nimi nic nezmůžu a manžel by zuřil, spreje jsou totiž dost odolné. Neptejte se mě, kde k nim můj manžel přišel. Nakonec jsem pro odstranění zavolala graffiti zavolala firmu odstranění graffiti A a ta nepovedené dílo mých dětí perfektně odstranila. Tuto firmu jedině doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *