Mytí fasády Praha

Dlouho jsme na to upozorňovali

Ve firmě nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. A je toho i mnoho dalšího. Realizují i denní a pravidelné úklidy domácností, prostorů ve firmách, zkrátka v jakémkoli prostoru, ve kterém je to potřeba. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a ani práce ve výškách pro ně není problém. Takže pokud potřebujete umýt okna ve dvanáctém patře, není to žádný problém.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A já bych chtěl všem doporučit jejich službu čištění fasád. Pracuji v jedné projekční firmě jako asistent a už delší dobu mě někteří architekti upozorňovali na to, že fasáda je už na tom zle. A byla to pravda. Tak jsem o tom informovala vedení a to rozhodlo, že na to uvolní peníze, a tak najdu někoho, kdo by se o to postaral.

A tak…

A tak jsem zavolal Mytí fasády Praha. A dozvěděl jsem se od nich i řadu užitečných informací, o které bych se rád podělil. Například že problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů, Vlhkost nemá kudy odcházet, a tak se vytváří ideální prostředí pro vznik plísní. Navíc na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce.

Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení. A řešením na tyto problémy se nazývá nátěr LSG.

Je…

Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, kdy stačí krátký kontakt, kter způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

A je naprosto neškodný pro lidi zvířata a tak podobně, takže je bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Takže pokud si nevíte rady s vaší fasádou, doporučuji vám zavolat této firmě. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *