Praha 9, čištění koberců

Díky zakonzervované podlaze vám nebude dělat žádný problém

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec, a nebo podlahy, ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je sice pravda, že s koberci je přece jen trochu méně práci než s podlahami, ale to neznamená, že se člověk o podlahy nemusí starat. A vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A to ani nemluvím o té ztrátě času. A ne nadarmo se říká, že čas jsou peníze.

Strojové čištění

A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Umývání Brno, betonové podlahyJá se na ně spoléhám opakovaně a neměnila bych. Koupila jsem další byt a začala ho pronajímat v rámci airbnb a podlaha se mi nezdála v nejlepším stavu, tak jsme se na tuto firmu začala ohledně jejího čištění spoléhat. Přece jenom nikdy nevíte, co všechno se v tom bytě odehrává, i když mám na stránkách napsané, že večírky nepovoluji. A navíc taky by si mohl někdo stěžovat, že je podlaha špinavá a dát tak špatné hodnocení. A nejlepší je nechat si od nich podlahu ošetřit tak, abyste s jejím následným udržováním měli co nejméně práce.

Voskování podlahy

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk mám dlouhodobě osvědčený a mám s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Jen musíme varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí. Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Zkrátka jsem spokojená ve všech ohledech a tuto firmu moc doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *