Umývání betonových podlah

Díky strojovému čištění se už nikdy nemusíte bát toho, že by vaše podlaha měla zůstat špinavá

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu strojové čištění a voskování podlah, nabízí také hydrofobní impregnace na podlahy a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A když jsem to všechno četl, tak jsem si řekl, že by nebylo úplně od věci to vyzkoušet. Naše podlaha v obýváku už totiž vypadala příšerně. Nedávno totiž u nás byla narozeninová oslava. A když se sejde celá naše rodina včetně všech dětí, tak to opravdu stojí za to. No a na podlaze toho ve výsledku skončilo hodně. Samozřejmě jsme potom vždy vše vyčistili, ale i tak to zanechalo nějaké ty stopy.

strojové čištění podlahpodlahy a co s nimijednoduchá údržba podlah

Já a moje žena jsme už nevěděli co s tím…

Já a moje žena jsme už nevěděli co s tím. Tak jsem jí navrhl, že bychom to mohli zkusit nechat vyčistit od této firmy. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za týden k nám přijeli podlahu vyčistit. A nebyl jsem sám, kdo byl opravdu hodně překvapený. I moje žena tomu nemohla uvěřit, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Byla vyloženě jako z reklamy. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. hydrofobní impregnace na podlahy

jak se zbavit skvrn na podlazeco je lepší než mopjak se zbavit skvrn na podlaze

Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit…hydrofobní impregnace na podlahy

Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože tato firma skutečně odvádí jen tu nejlepší práci. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízejí kvalitu, je to oprávněné. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže je dobré se na ně obrátit, ať už poptáváte cokoli. Pro více informací i jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. My do budoucna určitě vyzkoušíme i jejich další služby. Jsme oba dva s manželkou hodně vytížení, tak si takto rádi necháme vypomoci.

prověřená firma na podlahyfluatace podlahfluatace význam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *