mytí betonové podlahy

Díky strojovému čištění může být i vaše podlaha jako nová

S manželkou jsme nedávno měli problémy s podlahou v naší kuchyni. Už delší domu vypadala trochu zašle a špinavě, i když jsme ji samozřejmě pravidelně vytírali. Ale nedávno se u nás konala velká narozeninová oslava, a jak manželka všechno chystala, tak se jí ten den zrovna nedařilo a hodně věcí skončilo i na zemi. Ale aby se moc nedistancovala od oslavy, tak to vždy uklidila jen povrchově a rozhodla se to pořádně umýt potom. Ale pak už to moc vyčistit nešlo. Tak jsme si řekli, že zainvestujeme a najmeme si úklidovou firmu.  Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, takže bylo potřeba se poradit s našimi známými. A měli jsme štěstí. Náš kamarád nám doporučil úklidovou firmu, se kterou má prý jen ty nejlepší zkušenosti. A my jsme s jejich prací byli taky nadmíru spokojení. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V…

V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá. Dále nám doporučili, abychom si podlahu nechali zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používají…

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. A musím říct, že když se teď podlaha ušpiní, tak se opravdu bezproblémově čistí. Mytí betonové podlahy nezabere žádný čas a nestojí prakticky žádnou námahu. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Takže je všem vřele doporučujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *