lité stěrky mytí

Díky navoskování bude vaše podlaha v perfektním stavu

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb, mezi které patří i čištění podlah, kterému bychom chtěli věnovat tento článek. V poslední době lidé mají čím dál více problémy s poškozenými podlahami, protože si domů pořizují drahé kvalitní podlahy, ale poté ji vyčistí nekvalitními prostředky a vezmou na ně hrubý kartáč. A po takovém čištění, které ještě k tomu probíhá častěji, se člověk nemůže divit, že si podlahu poškodí. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy na výletní lodi. Personál lodi se podlahu sice snažil vyčistit, ale nepodařilo se jim to podle jejich představ. Tak než aby podlahu zničili, tak se obrátili na nás. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme.

Na…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. A je i hydrofobní, což je pro podlahy na výletní lodi něco jako výhra v loterii. Jsme rádi, že s lité stěrky mytí byli spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníci.  Naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *