Umývání betonových podlah

Díky impregnaci bude vaše podlaha dlouho čistá

S manželem bydlíme ve velkém domě a jsme oba dva docela hodně pracovně vytížení a v poslední době se nám zdálo, že podlahu opravdu není opravdu nejlepším stavu. Tak jsme si na to jeden víkend vyhradili čas a řekli jsme si, že ji pořádně vyčistíme, ale moc dobře to nedopadlo. Na to, jak jsme se snažili, tak ta podlaha nevypadala nejlíp. Tak jsme si řekli, že bude nejlepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu.

Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná.

Podlahu…

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu. Protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného. Protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální. Což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní Umývání betonových podlah, a to za podle mě slušné peníze, které se určitě vyplatí investovat. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *