Čištění sedaček, koberců Praha 10

Blesková dezinfekce a odstranění alergenů z koberce společně se strojovým čištěním v Praze

V mateřské školce, kde pracuji, jsme museli docela nedávno řešit jeden naléhavý problém. U jednoho dítěte jsme měli podezření na svrab, maminka si ho odvedla domů, ale pokud by se naše domněnka potvrdila a my bychom nic nepodnikli, mohly se nakazit další děti. Dítě, u kterého jsme měli podezření na svrab, si naštěstí ten den hrálo celou dobu samo na koberci, byla tak malá pravděpodobnost, že by se už ten den nákaza přenesla na další děti.

 Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČR

Měli jsme ale pochyby, co se týče koberce, zjistili jsme si, že v koberci se mohou udržovat alergeny. Potřebovali jsme ho účinně vydezinfikovat. Protože se na něm také vyskytovalo několik starších skvrnek, rozhodli jsme se nechat koberec vyčistit firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 10, která nejenže čistí koberce velice důkladně, ale také je i účinně dezinfikuje.

Problém byl v tom, že…

čištění kusových koberců praha

Problém byl v tom, že jsme tuto práci potřebovali provést okamžitě. S firmou A SERVISEM jsme už dříve spolupracovali, takže jsme věděli, že nám rádi vyjdou vstříc. Pokud to bude možné. Zkusili jsme tam tedy zavolat a měli jsme štěstí. Mohli k nám ještě v ten den poslat dva své pracovníky, kteří nám koberec vyčistí a vydezinfikují. Koberec bude moci přes noc doschnout a děti si na něm budou moct druhý den zase nerušeně hrát.

Této firmě velice důvěřujeme, víme totiž, že používají pouze kvalitní a značkovou čisticí chemii. A čistí koberec kotoučovým strojem, který vždy zajistí řádné vyčištění do hloubky a vykartáčuje detailně všechna vlákna. I tentokrát byla jejich práce dokonale precizní. Koberec krásně vyčistili a dokonale zbavili veškerých alergenů. Jelikož vysavač odsál z koberce téměř všechnu vlhkost, nebyl problém s kompletním doschnutím a koberec byl ráno naprosto suchý a připravený na příchod dětí. Čištění sedaček, koberců Praha 10.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *