tepování koberců Praha

Děti prostě někdy neuhlídáte. Tepování koberců Praha

Nechat malé děti chvíli bez dozoru se nevyplácí. Je až neuvěřitelné, co všechno je napadne, co všechno musejí prozkoumat či ochutnat. Pokud nejde o zdraví, dá se to vždy vyřešit, i když je s tím více práce nebo času. Moje dítě sebralo z botníku krém na boty, doneslo si ho do pokojíčku a hrálo si s ním. Bohužel se mu podařilo krém otevřít a zapatlat jím koberec. Opravdu jsem koberec poctivě a několikrát čistila, vyzkoušela jsem několik přípravků, ale marně. Poptávala jsem se ostatních maminek, jaké mají zkušenosti s čištěním koberců. Byla jsem si jistá, že nejsem první, komu se něco takového stalo. Jedna z nich mi doporučila, ať neplýtvám časem a energií, a koberec si nechám vyčistit od firmy tepování koberců Praha. 

Na internetu jsem si vyhledala nějaké informace o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale měla dobré recenze, všichni ji vychvalovali. Čištěním koberců se zabývá již řadu let, během nichž zdokonalili svoji kotoučovou metodu čištění.

jaké čistící prostředky fungují pravidelné čištění koberců velmi znečištěný koberec

Většina firem…

Většina firem, která tuto službu provozuje, provádí čištění koberců zastaralou metodou, kdy chemii nanesou na povrch koberce. Není vůbec vpravena do hluboké struktury koberce. Při vysoušení u ní chybí pečlivé rozkartáčování, a proto po zaschnutí někdy zůstává nevzhledný tvar koberce. Tato metoda je sice levnější, ale holt na úkor kvality. Já se rozhodla pro kvalitu a dát na recenze a doporučení kamarádky a oslovila jsem úklidovou firmu A SERVIS. Pracovník firmy přijel v dohodnutý čas, podíval se na můj znečištěný koberec a hned se pustil do práce. Nanášel na celou plochu koberce saponát a současně ho kartáčoval těžkým kotoučovým strojem shustým rotačním kartáčem. Jak jsem zjistila, tato chemie váže na sebe veškerou nečistotu, působí také dezinfekčně a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. 

Na závěr koberec vysál třímotorovým vysavačem se speciální štěrbinovou trubicí. Tento výkonný vysavač celou strukturu koberce neobyčejně provzdušil. Navíc díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda čištění vhodná pro všechny typy koberců i pro ty s delším vlasem. 

nečistoty zašlapané do koberce jak vyčistit namáhaný koberec obnova koberce

Koberec po vyčištění…tepování koberců Praha

Koberec po vyčištění vypadal jako nový a ještě jsem byla ráda, že jsem ho současně i vydezinfikovala. Firma odvádí dobrou prácinemám jim co vytknoutAž bude nějaká maminka ve stejné situaci, rozhodně tuto firmu doporučím. Nejlépe investovaný čas je ten do rodiny a převážně do dětí. A stejně takhle profesionálně sami nikdy neuklidíte. Provozují mnoho dalších služeb, které nám pomohou v domácnosti, ušetří čas a námahu – nabízí pravidelný či jednorázový úklid, i čištění a voskování podlah, mytí oken, čištění čalounění, ale i další práce. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jako kamarádka mně i já vám teď tuto firmu s mými osobními zkušenostmi mohu jen a pouze doporučit. 

údržba koberce nejlevnější čištění koberců levné čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *