Odstranění graffiti

Děti mají být pod drobnohledem! Odstraňování graffiti Brno

 

Nedávno nám volala jedna klientka. Bylo to docela úsměvné. Už dlouho nám nikdo nevolal kvůli graffiti. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.se totiž specializuje na různé druhy úklidových prací. Jednou z nich je i odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěru. Naše společnost má již za svá leta praxe řadu zkušeností. Tudíž obvykle nejsme překvapeni, když nám lidé volají ohledně toho, co jim máme upravit či odstranit. V tomto případě se jednalo o odstranění graffiti. Paní nám volala a dala se do vysvětlování. Napadl ji totiž geniální nápad, jak zabavit své ratolesti. – Odstranění graffiti

Nejprve začala tím, že jim dala do ruky mop a řekla jim, ať si s ním hrají jako by jezdily na koni. No a děti to vzaly celkem zodpovědně. Přitom ovšem i celekm slusně dle slov paní uklidily. Postupně se propracovaly až k tatínkově pracovně v garáži, kde však narazily na staré spreje a jak se patří daly garáž do „pořádku“. Paní šílela a tak nás zavolala, ať s tím „něco“ uděláme, tedy odstraníme pryč. Náš postup je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a poté přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho nepřináší dobré výsledky.

Graffiti…

Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které dotyčný postižený nechce. Jako prevenci proti posprejování doporučujeme nechat si nanést na fasádu antigraffiti ochranu, jež zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě v době, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu.

Je možné ho nanést na všechny druhy ploch. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplotu venkovního ovzduší nad deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy.

U strukturovaných…

U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za nejlevnější a bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není složité, a je vždy s chtěným výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni.

Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a zmnohonásobněna tak, že její funkčnost vydrží až šest let. Také toho vydrží více. Brzké odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Z praxe víme, že pokud sprejeři vidí, že je jejich graffiti rychle odstraněno, vykašlou se na to a už na daném místě nesprejují. Dílko po dětech jsme nakonec skvěle odstranili a klientka s námi byla moc spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *